Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Merikapüügi varustus

More
5 years 10 months ago #10000 by Raido
Replied by Raido on topic Merikapüügi varustus
Tere! Kas keegi ehk on Tsurinoya rullidega kokku puutunud ja oskab nende kohta sõna võtta?

www.tsurinoya.net/product/tsurinoya-jaguar-4000
www.tsurinoya.net/product/tsurinoya-tsp-4000
The following user(s) said Thank You: ROBIN
More
5 years 10 months ago #10001 by aapua
Replied by aapua on topic Merikapüügi varustus
Olen seda firmat isegi piilunud, aga hetkel kaugemale pole jõudnud. Certate toimib endiselt ja üks Aernos on varuks. Aga: mõned aastad tagasi ostsin ühe taolisa asja, kuna seda mudelit see firma enam ei paku, siis ei oska täpset nime kahjuks öelda, mudel oli CS3000 kui see enam midagi annab. Olemuselt oli ta Daiwa kloon. 2 aastat toimis, sellest äkki poolteist aastat veatult, hääletu ja pehme käiguga. Siis ilmselt andsid tihendid saba, ja kõik läks kiiresti prse. Ei aidanud ei puhastamised ega määrimised.kirjeslduse järgi ja hinda arvestades võiks see Tsurinoya olla mitte sugugi halvem, ehk paremgi. Aga see on vaid ennustus.
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Luix, Raido

More
5 years 10 months ago - 5 years 10 months ago #10002 by Raido
Replied by Raido on topic Merikapüügi varustus
Eks ta suht tundmatu looma nahk ole, aga ca 70 euri eest (tsp-4000) tundub mulle kui võhikule asja olema küll ja veel. Võrdluseks 50eurine York Matador pidas vastu paar kuud ja oli seest roostes. Või soovitage enamvähem korralikku rulli merika püügiks, mis vett kannataks ja vastu ka peaks näiteks ca 100 raha eest. Aitäh!
Last edit: 5 years 10 months ago by Raido.
The following user(s) said Thank You: ROBIN
More
5 years 10 months ago - 5 years 10 months ago #10003 by aapua
Replied by aapua on topic Merikapüügi varustus
Ma pigem soovitaksin sulle 3000 suurust. Maitse asi muidugi, aga reeglina on kõvasti kergem. Mahutab küll ja enamgi veel.

Vaata, kas info järgi on soolase vee taluvus kirjas. Osadel tuuakse selgelt välja, et a la "jõed, järved". Muidugi, ega see, et kirjas on, veel midagi ei tähenda.
Last edit: 5 years 10 months ago by aapua.
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Luix, Raido
More
5 years 10 months ago #10004 by tk
Replied by tk on topic Merikapüügi varustus
Soetasin kevadel endale Shimano Nasci. Maksis vist €85. Sellel mudelil veekindlust ka suurendatud. Päris vee alla vist ei tohi lasta, aga tihendeid on lisatud, et vähemalt pritsmekindel on kindlasti.

Kuna endal enne seda korralikku rulli polnud (viimane ost talvel mingi ca €20 haspelrull) siis minu jaoks selle rulli kätte võtmine andis hoopis uue tähenduse sellele, kui hea võib rull olla. Kindlasti on paremaid, aga tegu siis minu esimese vähegi korralikuma asjaga.
Vastupidavust ei oska veel kommenteerida, kuid tänu oma vee taluvusele kindlasti üks võimalik valik merest püüdmiseks.
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Luix, Raido
More
5 years 10 months ago #10005 by Raido
Replied by Raido on topic Merikapüügi varustus
Nasci kohta kirjutab: it's a great choice for everything from light freshwater to medium saltwater applications Et siis peaks ehk läänemere vett taluma kirjade järgi küll jah.

Ja Aapua, õige märkus küll, 3000 rull mahutab tegelikult ju piisavalt.
The following user(s) said Thank You: aapua, ROBIN, Luix
Time to create page: 0.122 seconds
Powered by Kunena Forum