Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

millisest kalastustarbest viimati ilma jäid? :)

More
12 years 8 months ago #279 by rohuvabakolmik
Siin räägitakse usinalt kraamist mida poest ostetakse......teeks siia ühe humoorika teema juurde, kuhu saab kirja panna mis kraam kalapüügil katki, kaduma, veepõhja jne jäi :cheer:
............jätsin ise viimati ea kuldset värvi mepsi koos trossiga veepõhja :evil: olgu põhi neile kerge
More
12 years 8 months ago - 12 years 8 months ago #280 by sipsik777
Mina jätsin viimati tsipa tamiili ja silikon landi kase latva. ei kujuta ette kuidas mul nii õnnestus visata kuna kask oli kaldal ja minust paremal 5m eemal :blink:
Last edit: 12 years 8 months ago by sipsik777.

More
12 years 8 months ago #281 by hannes
Päris muhe teema :cheer: :cheer:

Kaotasin paar nädalat tagasi võsavahel forellitades oma polaroidprillid ära, kuna panin kadunukesed korra nokamütsi peale hoiule. Olen endale mitu korda varem öelnud, et nii ei tohi teha, kuna mõni kuri oks võib need peast minema vinnata. Kuna ma ennast loomulikult ei kuulanud, siis päev hiljem sai Salmo pood selle lolluse tõttu 16 EUR võrra rikkamaks...
More
12 years 8 months ago #282 by sipsik777
täna kaotasin pooleteistkilose haugi. Sai kaldale tõmmatut aga kaaslane arvas et liivast võiks puhtaks pesta kala ja pilti teha. pesemise ajal läks tamiil katki ja pani minema koos landiga. lisaks veel läks kaotsi 2 kummilanti ja 1 keerlev. :(
More
12 years 8 months ago #283 by hannes
Sipsik, 4 lanti + haug, päris karm lugu... Aga nagu vanarahvas ütles, et mis s***i, see uuesti ja küll järgmine kord paremini läheb.
See haug peaks nüüd küll kaks korda aastas oma sünnipäeva tähistama :)
More
12 years 8 months ago #285 by Raido22
Eile veskijärve ääres kaotasin väikese Minnow Spooni ära. Landi kinnituslõks andis viskel järgi.

Esimese hooga vaatasin, et mida pe**et, vahepeal kõvasti jõudu juurde saanud, et lant nii kaugele lendab. Sekundi murosa hiljem taipasin mis juhtus ja läksin päris tõsiselt närvi, sest too oli juba 4-s roovaba millest üsna lühikese aja jooksul lahti olen saanud.

Täna aga leevendas pisut eelmise päeva kaotust vihterpalu jõest leitud kuldne, punaste täppidega nr2 pöörlev.
Time to create page: 0.208 seconds
Powered by Kunena Forum