Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

JERK lant kus kuidas ja millega

More
10 years 11 months ago - 10 years 11 months ago #3293 by kalamees17
Kevad on käes ja vähem kui kuu aega on jäänud haugi keeluaja lõpuni. Olen uurinud pingsalt ja põhjakult uusi lante(mudeleid) ning olen leidnud vägagi huvitavaid asju. Kui vanadest lantidest rääkida siis jäid silma väiksed jergi landid, nt strike pro buster ja salmo slider. Nimelt oleks plaan soetada need, aga kuna mul multirulli pole siis kas tavalise rulliga veab ka nad ära ?
Last edit: 10 years 11 months ago by hannes.
More
10 years 11 months ago - 10 years 11 months ago #3296 by ubinas
Oleneb sellest, mis suurust lanti sa mõtled. Keskmiste slideritega ei ole kindlasti probleeme. Ritv peab lihtsalt haugipüügile kohane olema. Kui sa juba mingeid 60gr alates lante otsa hakkad toppima, eks see ajapikku ikka mõjuma võib hakata jah. Jerk lant ei tähenda alati, et peab multikaga püüdma.
Last edit: 10 years 11 months ago by hannes.

More
10 years 11 months ago - 10 years 11 months ago #3299 by hannes
Ma olen ka keskmiseid Slidereid tavalise haspelrulliga ujutanud. Eks ta vähe rohkem vatti saab ja võib-olla pikas perspektiivis võib kiiremini saba anda. Suuremate jerkide puhul ma seda kindlasti ei teeks ja ostaks ikka jergiridva + multirulli.
Last edit: 10 years 11 months ago by hannes.
More
10 years 11 months ago #3300 by robert898
Tere.
Tegelen ise ka JERKIMISEGA . Olemas on Multirull ja vastav Ritv ja kõik jutud, Jerk-i lantidest kasutan peamiselt SAVAGEAR-i omasi, kuna nendega pole ma veel kunagi nulli jäänud, kui kalal käin. Kasutan ka Salmo Jerke. Olen Jerkimisega vägagi rahul. Algul alustasin ka Haspelrulliga, aga see tõesti ei pea vastu , mõnda aega töötab, siis on asi otsas, kergem osta kohe õige multirull. Minu Jerki komplekt läks maksma umbes 120€ . Aga multirullil on jama see et nöör kipub peal alati sassi minema, natukese kõvema viske teed siis takerdub kuskile vahele ja vise on ebaõnnestunud. Kui siin on keegi tark kes oskab öelda mis tegema peaks siis oleks hea. Ja multirulliga olen proovinud kergeid lante visata, siis minul vähemalt ei tulnud sellest asjast midagi välja, järjekordselt oli nöör peal näsuus ja hakka jälle nööri arutama. Aga üldiselt olen mina Jerkimisega rahul , soovitan kõigile, Proovige ära :) :) :)
  • riks12
  • Visitor
  • Visitor
10 years 11 months ago #3301 by riks12
Replied by riks12 on topic Vastus: JERK lant kus kuidas ja millega
Mis lante kasutad savagearidest?
More
10 years 11 months ago #3302 by robert898
Soft 4play, Plastik Jerkid(täpset nimetust ei oska öelda ) nüüd hiljuti soetasin endale ka Real Eel-id, Üldiselt on mul kõik Savageari landid olemas.
Time to create page: 0.265 seconds
Powered by Kunena Forum