Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 4 months ago #5687 by Ridiculous
Tean vähemalt nelja inimest, kes seda kaalunud on, sh ma ise, aga minu teada pole tänaseks neist keegi seda veel muretsenud. Nii et avastamisrõõm jääb vist Sulle :D

See, kas kohale jõuab sõltub kohast, kust tellisid. Kui mõni jaapani kuulsamatest e-poodidest, siis väga ei kahtleks ja pigem üllatud ehk kättesaamise kiirusest :)

Pildil vist C2000HGS, Sa valisid ikkagi SS-i? Minu meelest üks ägedamaid retrodisaine rullil. Pikalt vaagisin seda, aga rulli pool tundus ikka veidi liiga madal. Kui pikema viskega peaks kinni jääma ja katkema või siis kaugele sasi tekkima (nt talvel kui veidi jämedam tamiil ka), siis kas seda tamiili poolile vähevõitu ei jää? Ühe korraga vast mitte, aga mõne korraga?

Aga muus osas nii välimuselt, laagritelt kui ka ja eriti just kaalult tundub igati hea valik.

Kui kätte saad ja viitsid, siis tee kindlasti väike ülevaade (siduri rakendumise sujuvus, lõtkud, loogatöö, käigu kergus jne) ja pane paar pilti ka!
More
9 years 4 months ago #5688 by Napsitrall
Pilt on küll ilus,aga. Aga pool on tõesti kuidagi väga madal. Sinna vaid nr.T112 niiti 10 meetrit ära mahutad. Üle pakun muidugi :whistle: ,aga anna teada kui kerija käes ja kerida ka saanud. Arvan ise,et rull on hea . Endal pole sellist olnud.

More
9 years 4 months ago #5689 by Napsitrall
Ise kasutan Komi Altezzat 2000dx juba mitmendat aastat. Täiesti tundmata loom oli kui poes nägin,aga kõhutunne ütles ,et si*ta kah kui pa*k juhtub.Töötab siiani ja kerib vägagi hästi.Pikemaks viskeks on Shimano Solstace 4000RH. Tonkadel muidugi suva juustud.Rulliga käsikatel ka odavamaotsa krudijad.Mis seal kõrkjatele ikka edvistada. :-)
More
9 years 4 months ago #5690 by Napsitrall
Vat siokene on mul see Komi rull.
Attachments:
More
9 years 4 months ago - 9 years 4 months ago #5691 by Madis

Ridiculous wrote: Tean vähemalt nelja inimest, kes seda kaalunud on, sh ma ise, aga minu teada pole tänaseks neist keegi seda veel muretsenud. Nii et avastamisrõõm jääb vist Sulle :D

See, kas kohale jõuab sõltub kohast, kust tellisid. Kui mõni jaapani kuulsamatest e-poodidest, siis väga ei kahtleks ja pigem üllatud ehk kättesaamise kiirusest :)

Pildil vist C2000HGS, Sa valisid ikkagi SS-i? Minu meelest üks ägedamaid retrodisaine rullil. Pikalt vaagisin seda, aga rulli pool tundus ikka veidi liiga madal. Kui pikema viskega peaks kinni jääma ja katkema või siis kaugele sasi tekkima (nt talvel kui veidi jämedam tamiil ka), siis kas seda tamiili poolile vähevõitu ei jää? Ühe korraga vast mitte, aga mõne korraga?

Aga muus osas nii välimuselt, laagritelt kui ka ja eriti just kaalult tundub igati hea valik.

Kui kätte saad ja viitsid, siis tee kindlasti väike ülevaade (siduri rakendumise sujuvus, lõtkud, loogatöö, käigu kergus jne) ja pane paar pilti ka!


Valik saigi tehtud väljanägemise pärast, daiwa rullide välimus ei istu absoluutselt, ridva korkäepide +kosmosetehnika pole minu maitse.
Valisin jah SS-i ülekande kiiruse pärast, niigi olen liiga kärsitu kerimisel.
Ei usu, et poolist väheks jääb, pole kunagi üle 25m vaja läinud ja varupool nagunii kaasas.
Kõige parem uudis on vist see, et peale neid enam ei tehta ja äkki jäängi ainukeseks eestis :D
Daiwa SS Tournament mul juba on, minu jaoks kõige nägusam rull mida täna osta saab B)
Last edit: 9 years 4 months ago by Madis.
More
9 years 4 months ago #5692 by ceemic
Oot millistel Daiwadel need kork-käepidemed veel on, või mida sa täpsemalt mõtled?
Su Cardiffi pildi peal on ju kork :D
Time to create page: 0.130 seconds
Powered by Kunena Forum