Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 5 months ago #5623 by ceemic
Eile hakkas Salmos "klaasi taga" (see koht, kuhu kallimaotsa rullid pannakse) silma Daiwa Exceler Z ja Ballistic. Hinnad olid pehmeltöeldes naeruväärsed. Ja siis mõningad uluvad, et miks välismaa müügimehi nuumatakse, ning kodumaiseid ei toetada...
More
9 years 5 months ago #5638 by karlan
Mulle on jäänud arusamatuks mis vahe on Daiwa 2000 ja 2004 suurusel rullil?

More
9 years 5 months ago #5639 by Vertu
Pooli mahutavuse vahe vist ainult. 2004 mahutavus väiksem.
More
9 years 5 months ago - 9 years 5 months ago #5640 by Jeekim
Ülalpool mainitud Daiwa Lexa rullid Soomes Hongkongi poes on praegu soodushinnaga ja suurused 1500 ja 2000 maksavad praegu 77.40 EUR. Sealt meile Eestisse otse tellida ei saa, välisturu tarvis on neil "Happy Angler" nimeline netipood ja seal on hinnaks 81.99 EUR, saatekulu vist 12 EUR.
www.happyangler.com/en/reels/spinning-re...ning-reel/p/1067605/
Ma vist ei pannud kohe tähele, et netipoest juba ka need suurused ostetud.
Last edit: 9 years 5 months ago by Jeekim. Reason: Eksitav teave
More
9 years 4 months ago - 9 years 4 months ago #5682 by Madis
Sai ka jaapanist rull vaadatud, täpsemalt Cardiff C2000SS. On kellegil kogemusi?
Raha makstud, loodetavasti jõuab kohale ka :dry:

Last edit: 9 years 4 months ago by Madis.
More
9 years 4 months ago #5687 by Ridiculous
Tean vähemalt nelja inimest, kes seda kaalunud on, sh ma ise, aga minu teada pole tänaseks neist keegi seda veel muretsenud. Nii et avastamisrõõm jääb vist Sulle :D

See, kas kohale jõuab sõltub kohast, kust tellisid. Kui mõni jaapani kuulsamatest e-poodidest, siis väga ei kahtleks ja pigem üllatud ehk kättesaamise kiirusest :)

Pildil vist C2000HGS, Sa valisid ikkagi SS-i? Minu meelest üks ägedamaid retrodisaine rullil. Pikalt vaagisin seda, aga rulli pool tundus ikka veidi liiga madal. Kui pikema viskega peaks kinni jääma ja katkema või siis kaugele sasi tekkima (nt talvel kui veidi jämedam tamiil ka), siis kas seda tamiili poolile vähevõitu ei jää? Ühe korraga vast mitte, aga mõne korraga?

Aga muus osas nii välimuselt, laagritelt kui ka ja eriti just kaalult tundub igati hea valik.

Kui kätte saad ja viitsid, siis tee kindlasti väike ülevaade (siduri rakendumise sujuvus, lõtkud, loogatöö, käigu kergus jne) ja pane paar pilti ka!
Time to create page: 0.148 seconds
Powered by Kunena Forum