Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
4 years 1 week ago #10943 by Vertu
Sõber kunagi Rootsist meres spinna välja tiris. Vana Abumatic 80 oli peal. Tõi mulle selle. Huvi oli kiskusin pulkadeks ja puhastasin ära. Kõik hakkas ilusti toimima. Ainus mis häda et antireeversi juures sellel hammasrattal mõned hambad vigased, püüki see ei sega. Sidur on ka muidugi võrreldes tänapäeva statsidega ülituim.
More
4 years 1 week ago #10945 by nipi
See on see hetk kui mul kade peale tuleb...:)

More
4 years 1 week ago - 4 years 1 week ago #10946 by Jeekim
Kas sina tegeled kollektsioneerimisega? Sel juhul võib küll mõista ka kadedustunnet.
Last edit: 4 years 1 week ago by Jeekim.
More
4 years 1 week ago #10948 by nipi
Kollektsioneerimine on mul küljes küll aga mitte selline spetsiifiline tipptase nagu maailmas, vaid pigem praktilise kaalutlusega.Põhiliselt landid, vähem rullid ja ridvad.
More
4 years 1 week ago #10949 by nipi
Vaat seal see lusika ehk nn Kaleva-tüüpi lant valgete ribidega on abu- kollektsionääride hulgas üks otsitumaid.
More
4 years 1 week ago #10951 by Vertu
Abu kirja peal pole. Peal kiri Kaleva, all kiri Leidesdorff Stockholm. Ilus asi iseenesest, rõngad ja pöörel väga korralik töö.
Time to create page: 0.212 seconds
Powered by Kunena Forum