Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 3 months ago #5864 by -antero-
Tõstataks siinses foorumis ka küsimuse, et kas keegi on venemaa netipoodidest praegusel hetkel tellinud kaupa. Kuna pühad läbi ja uus aasta, siis sealgi allahindlused ning arvestades veel ka rubla kurssi siis saaks päris soodsalt häid rulle ja ka muud kraami. Kuidas kellegil kokkupuuteid on? Ise ma seda keelt väga ei valda kahjuks :silly:
More
9 years 3 months ago #5865 by karlan
Kui aus olla siis ma plaanisin suvel päris pikalt ühe lehe pealt tellimist. Praegusel hetkel aga sellelt leheküljelt ei saa tellida, ja ma usun, et sul läheb üldse raskeks leida sellist poodi mis kaupa Eestisse saadaks.

More
9 years 3 months ago #5866 by Kivi
Ega vene poed ostavad seda kaupa sisse peamiselt euros või dollaris ja hetkel neil asjadel pigem väikese rubla kukkumise varuga uus hind poodides.
Niiet odavam saab olla ainult vene oma toodang või siis ka Valgevene, kuna BYR ka odavnenud; niiet Volzankat ostma ;)
More
9 years 3 months ago #5867 by karlan
Mul jällegi teistsugune näide, kui rubla kurss oli 90 kandis. seeaeg oleks saanud nt mitchell mag pro extreme 80 euroga ja mag pro lite 65 euroga. Kui õieti mäletan siis ka daiwa luvias oli alla 150 euro.
More
9 years 3 months ago #5869 by -antero-

Kivi wrote: Ega vene poed ostavad seda kaupa sisse peamiselt euros või dollaris ja hetkel neil asjadel pigem väikese rubla kukkumise varuga uus hind poodides.
Niiet odavam saab olla ainult vene oma toodang või siis ka Valgevene, kuna BYR ka odavnenud; niiet Volzankat ostma ;)

Kusjuures netipoodides just vastupidi. Plaan tellida üks ritv mis euroopas üle 200 euro, aga venemaalt saaks 100 euroga kätte. Tootja maaks üldse usa :D
More
9 years 3 months ago #5870 by ceemic
Kui EU hindadega võrdlete, siis tasub meelde tuletada, et Venemaalt tellides lisanduvad tollimaksud kah...
Time to create page: 0.121 seconds
Powered by Kunena Forum