Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Nöör ja Tamiil - kiida, laida ja küsi

More
9 years 9 months ago #5177 by tonuv
Müstika :)
Ma olen mitukümmend aastat jõekat väga tõsiselt püüdnud ja kõikvõimalikke asju testinud. Mu tase nii hea vist ei ole, et tamiili imavust, libedust ja vajuvust nii deepilt hinnata oskaksin. Läbimõõt ja tugevus on head, ka mälu vähe, leechiga püüdes väga ok. Aga loomulikult igalühel oma püügistiil ja arvamus. Mul on veel palju õppida :)
More
9 years 9 months ago #5178 by raikoj
Ega siin midagi deepi ei ole :) Lisaks enda katsetustele mõjutab hinnanguid ka kõik see, mida teised kirjutavad. Ja seda ei ole üldse mitte vähe, kui inglise või vene keelega lugemisvara laiendada, ja vahel ei ole see ka üldse mitte rumal jutt :) Kõik taandub ikkagi sellele ühele omadusele - meeldimisele. Ma ei ole näiteks kunagi aru saanud Shimano Techniumi fenomenist, aga kasutatakse, kiidetakse ja saadakse.

More
9 years 9 months ago - 9 years 9 months ago #5179 by tonuv
Jah, Techniumi kohapealt nõus. On väga täpse mõõdu ja super tugevusega, kuid nagu traat tugev ja kange. Mulle ka ei meeldi, väikse spinnaga püüdmisel. Muideks Techniumil pidi 2015.a. tulema müügile mingi spetsiaalne spinningu versioon ka, mis pidi olema pehme jne, kuid tugevuselt samade näitajatega, nii, et mine tea, leiadki endale äkki selle parima siis :)
Last edit: 9 years 9 months ago by tonuv.
More
9 years 9 months ago #5182 by volx
Olen techniumi kasutaja aga mitte fänn.Poolil 0,22 peal.
Sai aastaid tagasi ostetud ja pool täis keritud.
Nüüd viimane lõpp kasutusel ja otsin asendust.
Peab hästi sõlme ja ei ütleks,et mälu suur oleks.
Mida ei saa aga öelda jämedamate(haugile 0,3 ja 0,35) kohta mis teiseks hooajaks traadiks muutusid.
Mõtlesin 0,2 strofti jõekapüügiks soetada,merepüügil oli 0,3 kasutusel ja meeldis.
Sõlme pidas hästi ja mälu oli väike.
More
9 years 9 months ago #5184 by -antero-
Kasutan samuti techniumi. Kuna paljud kiitsid siis sai prooviks võetud nii merika rullile kui ka forelli omale. Olles nüüdseks püüdnud omajagu juba mõlema rulliga, siis ausalt öeldes mulle väga ei meeldi see technium. Päris tihti tekib seletamatuid sasisid ja üldse kuidagi pusimist liialt sellega. Varasemalt kasutasin ainult nööri, power pro'd ja sellega oli püük kuidagi mugavam. Iseenesest kala saab kaldale toodud ilusti selle techniumiga, aga jah minu käes tihti millegi pärast tekib seletamatuid sasisid. Peaks ehk mõtlema uue soetamise peale :) Kes mida kasutab ning soovitada oskaks?
More
9 years 9 months ago #5185 by Lumetaat
Tere kaaskannatajad, sõbrad ja tuttavad.
Vedasin ennnast ka nüüd siia portaali.
Küsin eel kommenteerijatelt/arvamust avaldanutelt, et mis teie arvates on tamiili plussid nanofili ees? Mõlemal tuleb paari püügi korral jupike maha võtta, mõlemal sõlmed peavad (kui oskad ja valid õige sõlme), mõlemad on libedad. Nano eelised - 0 mälu, tõmbetugevus suurem, tundlik nagu nöör. Värvuse valik küll väiksem kui tamiilidel. Jah talvel kasutan monot, aga soojal ajal nanot juba kolmas hooaeg. Kas küsimus on ainult venivuses või veel milleski? Värvus - roheline nöör, roheline nano, roheline mono vahet ju pole või on?
Time to create page: 0.112 seconds
Powered by Kunena Forum