Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Nöör ja Tamiil - kiida, laida ja küsi

More
10 years 10 months ago #3385 by Jeekim
Jah, Super Monoga olen väga rahul ja pean eriti oluliseks, et ei peteta tamiili jämedusega, mida olen halbade kogemuste tõttu enamuse tootjatega sunnitud alati mikromeetriga üle mõõtma. Kahjuks SpiderWire lõpetas möödunud aastal Super Mono XXX tootmise ja asendas selle Ultracast XXX-ga, mis on kirjade järgi juba aste madalamate näitajatega.
More
10 years 10 months ago #3410 by sven862
Kasutan ise ka strofti, hinna/kvaliteedi on suht mõnus. Enne oli 0,22 peal aga see oli tiba kuidagi jäik, läksin eile poodi ja ostsin 0,18 kuna 0,2 polnud. Tugevust tal on aga jama on siis kui oksa taha jääb, läheb karedaks, peab kohe hoobist uuesti siduma, iga 5 mindi tagant proovin tõmmata ja enamus ajast läheb katki. Pean ära vahetama kuna ei taha hooletusest ilusast kalast ilma jääda. Muidu heitele annab ikka 0,18 palju palju juurde

More
10 years 10 months ago #3413 by Wapsik
hakka nööri kasutama mingi 0.10 - 0.13 peaks piisav olema. Kuigi forka mehed jah enamus tamiili sõbrad...
More
10 years 10 months ago #3420 by sven862
Ei salli mina seda nööri. Kaalun vb trollimisõngele nööri panekut, et emajõel kadu nii suur poleks. Muidu jään ikka tamiilile truuks :)
More
10 years 9 months ago #3598 by Napsitrall
Kasutan nööri Mohican 10lb. Suht sõnnik tundub olema. Eks ma kasutan selle 150 (või mis sellest alles on) veel ära ja siis vaatan midagi asjalikumat.
More
9 years 8 months ago #5167 by Jeekim

aapua wrote: See tamiil oli peal ca aasta. Jõhker. Aga - samas see näitab Bushido Perfecti kvaliteeti! Kuigi lõpus sain ise kah aru, et nostalgiale siin kohta olla ei saa ja pudedamaks on ta muutunud.

Päris 5 käigu tagant ma tamiili ei vaheta, aga varem ikka 3-4 korda hooaja jooksul. Lihtsalt Mustakivis Bushidot juba pikemat aega pole ja muud kah nagu ei tahtnud. Nii see viimane variant aasta peal oligi.

Kas on keegi jõudnud proovida viimase EFTTEX-i võitjat Quantumi "Exofili"?:
www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/quantum...29-p2200-k14058.html
Väike eelarvamus on fluorokarboon kattekihi tõttu. Seni on fluorokarboonid olnud kangevõitu. Samas tõmbetugevuse ja jämeduse näitajad on "Exofilil" suurepärased. Need näitajad peavad ka paika pidama, sest pakendil on EFTTA märk, mida saab kasutada vaid tõepäraste näitajatega tammilil. Paari-kolme aasta eest kasutasin Quantumi "Quattron PT"-d, millele samuti omistati EFTTA märgiõigus ja ka mikromeetriga mõõtes oli kõik aus.
Time to create page: 0.271 seconds
Powered by Kunena Forum