Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Nöör ja Tamiil - kiida, laida ja küsi

More
8 years 8 months ago #6897 by Jeekim
Mina küll ei oska tamiili mõningast venivust või venimatust selgelt ja lõplikult plussiks või miinuseks lugeda. Mõlemile variantidele leiab põhjendusi.
More
8 years 8 months ago #6902 by ceemic
Mina tellisin igatahes just siit e-poest 0,22 Quantumit juurde (Y)

More
8 years 5 months ago #7338 by Jeekim
Olen kunagi rahulolevalt Asso tamiile kasutanud ja sel sügisel leides Bobo kodulehelt Asso Tetramaxi (0,2 mm - 7,5 kg) tuli muidugi minna kohapeale imet uurima. Jämeduseks mõõtis lahke müüja tõepoolest 0,2, kuid tavalise ühekordse sõlmega käevahel rebides laskusin maapeale tagasi. Leidsin hiljem netist ameeriklastelt küll samad arvud, kuid naeltes. Ka need pole pahad näitajad ja ka itaallastel on kilodes:
www.progettopesca.it/accessori.php?cod=3237&nome=TETRAMAX
Kuigi hetkel veel hädavajadust pole tellisin eile pelgast huvist Hikarut (0,18-4,18 ja 0,2-5,13) ja seda saatekulu osakaalu silumiseks poolekilomeetristes poolides. Eks varsti näen pimesi tehtud avantüüri tulemust.
More
8 years 5 months ago #7339 by enzon
Tea kas seda Quantumit on 0.28 ka tulemas?

Libe kala!
More
8 years 5 months ago #7340 by hannes

enzon wrote: Tea kas seda Quantumit on 0.28 ka tulemas?


Paraku selle aasta numbri sees pole plaanis.... ehk uue aasta esimestel kuudel.
More
8 years 5 months ago - 8 years 5 months ago #7341 by enzon
Siis vist peab proovima ikkagi 0,3 merele. Keegi on sellega merel käinud ka punast jahtimas?


Edit: Tellisin ära. Vaatame kuidas käitub siis merepeal.

Libe kala!
Last edit: 8 years 5 months ago by enzon.
Time to create page: 0.118 seconds
Powered by Kunena Forum