Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Nöör ja Tamiil - kiida, laida ja küsi

More
8 years 10 months ago #6502 by Jeekim
Momoi ei ole sugugi uustulnuk alal ja selline eksimine pole siiski usutav. Pigem tavaliseks kujunenud teadlik bluff või tõesti midagi head.
More
8 years 10 months ago - 8 years 10 months ago #6505 by Jeekim
Momoi super-softile leidus ka müüjaid, kes selle tamiili omadusi pilvedesse ei tõsta.
www.bukgudrus.lt/parduotuve/detaliai/294...-max-super-soft.html
Last edit: 8 years 10 months ago by Jeekim. Reason: sattus vale tabel

More
8 years 10 months ago #6514 by Madis
Need juba reaalsemad numbrid. Kunagi müüdi tartus ühes kalastuspoes tamiili millel ei olnud tõmbetugevus vaid maksimaalse kala suurus peal :lol:
More
8 years 10 months ago #6519 by Wapsik
Ma olen mingil laadal, oli vist Vastseliinas, nööri mille juurde oli toodud tabel kui pika ritva ja raske landiga on soovitav kasutada. St. kui ritv on nt. 2,7 m pikk siis üle 25 grammist lanti soovitav heita ei ole..
More
8 years 9 months ago #6653 by ceemic
Teab keegi, kas Sufix Super 21 tamiili ka juba saada on? Ei suuda kuskilt leida, et mis hetkest müüki paisatakse...
More
8 years 8 months ago #6728 by Mart1n

ceemic wrote: Teab keegi, kas Sufix Super 21 tamiili ka juba saada on? Ei suuda kuskilt leida, et mis hetkest müüki paisatakse...


Kui leidnud ei ole, siis Bobo´st saab, kodulehel ka üleval. Pean kiitma, ostsin täiesti juhuslikult selle haugi rullile ja no vaieldamatult minu senine lemmik: konkreetne, jookseb ilusti maha ja ei katke.
The following user(s) said Thank You: ceemic
Time to create page: 0.124 seconds
Powered by Kunena Forum