Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Millise kalastustarbe viimati ostsid?

More
12 years 3 months ago #1425 by Vertu
Ülemistes kaks poodi mis kalakola müüvad. Üks suur ja uhke ja ülikirveste hindadega jahi-kalapood ja teine zoo-kalapood kus umbkeelsed naisteenindajad.
More
12 years 3 months ago #1427 by raikoj
Seal suures poes määriti ühele mu sõbrale 12 euro eest Abu lant, mis teistes poodides maksab 4 keskmiselt. Ja müüjate egost ma ei hakka rääkimagi. Ei osta sealt isegi seda kaupa, mis on odavam kui mujal.

Teises poes võib tõesti vahel hätta jääda, aga hinnad on normaalsed ja kui näpp vajalikule tarvikule peale panna, saab hakkama.

More
12 years 3 months ago #1431 by oinz
Ühinen Raiko arvamusega. Too pirakas jahipood on kõige mõttetum pood üldse. Jaghoff või mis iganes selle pasa nimi on. Kaup kordades kallim kui kuskil mujal. Müüjad totaalsed idikad kes ei jaga absoluutselt matsu kuid üritavad jätta muljet et nemad on kõikse targemad ja nende putka kõikse parem pood üldse.. Ei osta juba ammu enam sealt midagi. Aegajalt kui mööda juhtun sealt, astun niisama sisse ja kuulan oma lõbuks idikate lalinat :D
Too vene preilandega pood minu arust suht mõistlik. S.t hinnad on seal vähemalt normaalsed. Eriti hea valik oli seal vähemalt kunagi kõige väiksemaid lutte (ahvena püügiks). Hinnad olid seal näiteks salmoga võrreldes täpselt kahe kordsed!!! Kui ma väga ei eksi siis seal oli krooni ajal väikse luti hinnaks 1 kroon. Salmos oli 2 krooni ja Jaggpasas vist 4 või 5 eeku tükk.
More
12 years 3 months ago #1432 by Napsitrall
Aga vat Napsitrall võttis kätte ja sebis ühe 4000-se shimano lestatamiseks. Tegelikult oleks 3-st küll olnud,aga noh,ära ka ju ei viska.
More
12 years 3 months ago #1433 by Napsitrall
Tegelt. Tänase tuulega võib kõik merre minna
More
12 years 3 months ago #1434 by Vertu
www.veele.ee/pood/index.php?route=produc...91_95&product_id=546
Hämmastama pani antud lehel müüdava puuri, rahvakeeli siis Barnauul, hind. Mu arust neid ikka jupp maad odavamalt müüdud, täna Bobos hakkas silma 28 euri. On tegemist lihtsalt eksitusega või lihtsalt rahva huiamisega?
Time to create page: 0.224 seconds
Powered by Kunena Forum