Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Küsitlus: millist kesvamärjukest eelistad?

Poll: Millise õlletehase toodangut eelistad? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Saku
11 32.4%
A.Le Coq
14 41.2%
Viru Õlu
No votes 0%
Puls Brewery
No votes 0%
Import
2 5.9%
Kuidas juhtub..
7 20.6%
Total number of voters: 34
Only registered users can participate to this poll
More
12 years 8 months ago - 12 years 8 months ago #292 by hannes
Kuna paljud kalamehed on ka kõvad õllesõbrad, korraldaks väikese küsitluse õllemarkide teemal.

Ise olen juba aastaid Rockile truu olnud, kuigi vahest on mõnus ka kergemat märjukest mekkida: Saku on Ice, Corona 0,33 pudel libiseb kiirelt ja lahtumata hinge alla (Y)(beer)

Kes on huvitatud õlle allahindlustest meie poodides, siis siit leiab nimekirja: www.kriisis.ee/view_cat.php?cat=143
Last edit: 12 years 8 months ago by hannes.
More
12 years 8 months ago #293 by DJ JoYsTiK
Minu eelistused on siinkohal:
A.Le Coq Premium Extra
A.Le Coq Pils
Saku Ice
Saku D-Light
Seejärel tulevad Originaal,Pilsner,Rock jne...

More
12 years 8 months ago #294 by raikoj
Seisin kord Rimis ja hakkasin Saku Heledat korvi tõstma, kui panin tähele, et see maksab üle euro, mis vanas rahas tegi 16 krooni. Absurd - ega raha rukkis pole, et maas kasvab, onju. Kõrval oli Velkopopovický Kozel, mis maksis umbes 70 senti ja mitmeid sama kvaliteediga saksa õllesid müüakse veelgi odavamalt!!

Mõtlesin järgi ja leidsin, et minu ainuke võimalus eesti õlletootjatele õla peale koputada, on lasta vabal turumajandusel neid karistada. Seega, mingi aeg boikoteerin nüüd neid.
More
12 years 8 months ago #295 by oinz
Assisteerin Raikot ja ostan kah seda, mis parasjagu odav/odavam on.
More
12 years 8 months ago #296 by Eufoorik
igaks päevaks erinev... või noh mis hetkel allahindluses ikka on... mingid naisteõlled eriti ei huvita aind dilitid ja icid jne. viimati sai proovitud Lappan Kulda, mida hirmsalt kalamehejuttudes reklaamitakse. äi old vigu tiad
More
12 years 8 months ago #297 by kruks
andsin oma hääle ka aga kahjuks arstid keelasid mul õllejoomise ära sellepärast joongi ainult viina.
kuid enne seda eelistasin A:Le Coq-i ja Sakut.
Time to create page: 0.285 seconds
Powered by Kunena Forum