Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Vikipalu lähedal krossiraja taga on miski karjäär

More
12 years 6 months ago #769 by Carmen
Küsimus selline, mis selle veekogu nimi on. Kaardid seda saladust ei taha avaldada. Igatahes seal järvel käib kaladel päris hea elu. Ahvenad suhteliselt suured ja haugi on ka. Aga mida veel on. On keegi seal käinud ka. Ma nii vähe kalastanud vb ma ei oskagi püüda kalu, aga tundub huvitav koht.

Seal karjääri keskel on vikingite laev ka.

selle lingi peal on see veekogu olemas ka

kaart.otsing.delfi.ee/index.php?id=1&bbo...maakond%22%7D%7D#tc3
More
12 years 6 months ago #770 by hannes
Selle veekogu nimi on Mustjõe karjäär. Netist leiab infot, et tõepoolest ahven ja haug on sees....teiste kalade kohta infi pole.

Mind hakkas ka see koht nüüd natuke huvitama, võib-olla teen seal millagi tiiru ära ja annan pärast teada, kuda läks :)
The following user(s) said Thank You: Carmen

More
12 years 6 months ago #771 by Carmen
Njaa ma pühapäeval käisin. Mõned ilusad ahvenad tulid ussiga mees sai ühe alammõõdulise haugi.

Väga selge vesi näed ahvenat. Aga ussi ei taha. Kella 5-6sain suuremad ahvenad suht pinna lähedalt aga kaugelt kaldast ja haug tuli ka samal ajal landi otsa. Aga seal keskel rohi üles välja kasvanud ja seal kihas vesi korralikult. Päris hea madistamine käis seal mingu 6 aeg.

Aga kahjuks püüdsin kaldast ja viskasin vaid selle rohu öörde välja.


Veel käisin aavoja väikesel paisul ja seal täielik vaikus. Ei tea kas seal üldse kala on.
More
12 years 6 months ago #775 by kruks
ise elan siin lähedal kuid vat pole kalal käinud seal ainult atvga sõitmas ja kusjuures ka minul on plaan lähitulevikus minna.
More
12 years 5 months ago #805 by Carmen
Andke üalun teada kui kala saite sealt.
Püüate mu leivakast kalad veel välja...
Kahjuks elan Tallinnas ja igapäev just ei jõua kalale enam ( krt igapäev on ka hea sõna pigem iga nädal. Alguses sai küll nädal või paar isegi igapäev käidud kalal). liiga lühikeseks on jäänud õhtuti valge aeg.
More
12 years 5 months ago #996 by hannes
Käisin eile selle kohaga tutvust tegemas. Rahulikust kalapüügiidüllist ei tule seal vist midagi välja, tziklimehed peenestavad kõrval oma pille niimoodi, et kõrvatropid on kalamehele seal väga soovitav lisavarustus :)

Igatahes millegi erilisega see veekogu mind ei õnnistanud, kaks alamõõdulist haugi lasin tagasi ja viskasin kaks lemmiklanti minema, vaatasin nukra pilguga neile järele, kui nad kõrge kaarega vette maandusid...miskipärast viskas nöör pidevalt neid kuramuse tuulesõlmesid sisse :evil:
Time to create page: 0.268 seconds
Powered by Kunena Forum