Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

TISKRE JÕGI & HARKU JÄRV

More
12 years 6 months ago #886 by kalamees99
Olen kuulnud räägitavat , et see tiskre jõgi on nagu mingi kraavike , tahaks minna sinna püüdma , aga kas seal 4m käsiõngega on üldse midagi teha?
More
12 years 6 months ago #910 by Eufoorik
paras kraav on ta tõesti... tegemist on ikkagi ojaga!
sai siis eile seal ussi ja tõuku leotamas käidud iga käänu peal istus miskine kalamees.
kala jäi seekord tulemata ning arvatavasti sinna rohkem ei lähe ka.
oja kaldad kõik mingit paska ja sodi täis, ojast endast rääkimata.
kui need kalamehed seal niipalju käivad ja seda kala ka saavad siis võiks keskkonna ka puhtana hoida.(rõve)
kui keegi veel plaanib sinna minna siis kala igatahes seal veel sees on!

More
12 years 6 months ago #911 by Eufoorik
mina soovitan kasutada käsiõnge, mis ei ole pikem kui 3m... kraaviääred kitsad ning erilist tegutsemis ruumi seal pole...
The following user(s) said Thank You: kalamees99
More
12 years 6 months ago #913 by kalamees17
seal on massiliselt ahvenat , usu mind sealt saab kala ;) homme ommikul kuue paiku lähen sinna proovima, kes tahab võib homme liituda :)
More
12 years 6 months ago #915 by kalake
ikkagi - mis kuradi loomaga te püüate sealt ? . ÖÖuss ja Tõuk ei toonud mulle midagi sealt .
More
12 years 6 months ago #916 by Eufoorik
mine keera kive ja otsi puruvana ;)
Time to create page: 0.110 seconds
Powered by Kunena Forum