Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

TISKRE JÕGI & HARKU JÄRV

More
12 years 6 months ago #704 by Eufoorik
tavaline vihmukas e. vihmauss ei kõlba sigadele kah mitte. pool-ööuss, ööuss, sõnnikuuss või märgade lehtede all elavad vihmukad toimivad... esimesel kohal muidugi ööuss... usse pane konksu otsa niipalju kui vähegi võimalik. tõukudega sama pull. võid isegi kokteili teha ning korraga mõlemat konksu otsa lükata.
More
12 years 6 months ago #705 by Eufoorik
kalalootusi suurendab usside tükkideks tegemine ning koksu otsa panemine. mina panen terve ussi konksu otsa sedasi, et piisavalt sipleks kah seal otsas. lähen hommikul igatahes ahvenat kotti toppima hoiame pöialt et eilane eelsoojendus aitab mind. pool tundi ja kilojagu ahvenat lemmik püügikohast.

More
12 years 6 months ago #707 by Eufoorik
ei põle see pereelu kerge ja minu ommikune kalalkäik jäi ära kuna keegi peab ju tõbist naist sõidutama. ;)
More
12 years 6 months ago - 12 years 6 months ago #729 by kalake
:) . Praegu ka veel seda kala seal ? Või kui kaua see kala sinna järve murrab?
Last edit: 12 years 6 months ago by kalake.
More
12 years 6 months ago #730 by raikoj
Täna oli rohkem autosid ja kalamehi, kui kunagi varem. Kuna olen sealt pikka aeg iga päev mööda sõitnud, siis olen tähele pannud, et tavaliselt tekivad kalamehed sinna septembri teisel dekaadil ja siis on nad seal paar nädalat. Parimate kohtade peal on meeste tihedus suurem kui hommikuses lasnaka bussis. Ennast ei tõmba selliste kohtade peale.
More
12 years 6 months ago #731 by Artur
koordinaate ei viitsi anda kuskohas seal harkus täpsemalt see koht on? Või terves järves võtab?
Time to create page: 0.312 seconds
Powered by Kunena Forum