Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

TISKRE JÕGI & HARKU JÄRV

More
12 years 7 months ago #554 by kalake
Mäletan veel eelmisest aastast ( eitea kas varem ka seda juhtunud ) ,et ahven hakkab Harku järve massiliselt sisse tulema. Eelmine aasta mäletan ,et seal oli ikka korralik laulupidu ja igeüks kes käis sai tunniga oma 10-20 kala ikka kotti :) .. kusjuures kalad olid väga korralikud :) Nb: Ussi ei taha kala absoluutselt ( Võrdluseks : püüdsime isaga ussiga , saime 2 ilusat ahvenat ,samal ajal sai kõrval mees oma 30tk ) . SEE SELLEKS . MINU KÜSIMUS ON SELLINE, ET KAS KELLEGIL AIMU MILLAL SEE KALA SINNA HARKU JÄRVE JÄLLE MASSILISELT TULEMA HAKKAB JA KAS SEE ÜLDSE TOIMUB IGAAASTA?
Kui ma õigesti mäletan oligi eelmine aasta see septembri - oktoobri ajal .. : )
More
12 years 7 months ago #557 by hannes
Jep, ikka toimub igal aastal - ahvenapoisid tulevad merest järve lapsi tegema. Parim aeg minu teada septembri lõpp / oktoobri algus.
The following user(s) said Thank You: kalamees99

More
12 years 7 months ago #564 by kalake
tänud :) Peab siis hoolas olema ,et maha ei maga , sest see on päris võimas kuidas see kala sinna Harkujärve tahab saada :) :fish2:
More
12 years 7 months ago #565 by raikoj
Kalamehed on igaljuhul Tiskre ääres, juba paar päeva.
More
12 years 7 months ago #589 by Eufoorik
peab minema kontrollima.. elan harku järvest phm 2 sammu kaugusel... aga mida nad siis konksu otsa panevad, kui mitte ussi? tõuku? üraskit? puruvana?
More
12 years 7 months ago #590 by hannes
Seal vist proovitakse igasugu erinevate variantidega...
Time to create page: 0.213 seconds
Powered by Kunena Forum