Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Mis toimub Selja jõel??

More
3 years 4 months ago #11389 by nipi
Replied by nipi on topic Mis toimub Selja jõel??
zansu see on õige märkus
More
3 years 4 months ago #11390 by nipi
Replied by nipi on topic Mis toimub Selja jõel??
Vertu- miks ma peaksin mööda eestit ringi jooksma nagu moonakas, kes härra palukeste järgi jookseb? Miks ma ei või ja ei saa püüda seal, kus ma 40 aastat püüdnud olen?

More
3 years 4 months ago #11391 by Vertu
Replied by Vertu on topic Mis toimub Selja jõel??
Jumala eest, püüa kus tahad. Kes sind keelab praegu. Kodujões ongi kõike mõnusam püüda.
More
3 years 4 months ago #11392 by nipi
Replied by nipi on topic Mis toimub Selja jõel??
Siis mine ja püüa!
More
3 years 4 months ago #11393 by Vertu
Replied by Vertu on topic Mis toimub Selja jõel??
Aga ma käingi palju püüdmas, mitmeid aastaid juba tugevalt üle 100 spinnapäeva aasta jooksul tuleb ja seda paljudes erinevates kohtades. Äkki selleks suudangi üldist pilti positiivselt hinnata, näen mis aastate jooksul paremaks läinud.
More
3 years 4 months ago #11394 by nipi
Replied by nipi on topic Mis toimub Selja jõel??
Mis asi on paremaks läinud? see siin või? See näitab olukorda neis jõgedes täpselt nagu see on ja selle nimi on katastroof. Paremaks on läinud sul ainult neis merikajõgedes kuhu on maimu lastud. Kui sul ülevaadet forellijõgede keskmisest noorkala asustusest ja kogemustest keskeesti jõgedega varasemalt üldse ongi. Arvan et mitte.
Time to create page: 0.136 seconds
Powered by Kunena Forum