Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalastus kohad Lääne-Virumaal ( Rakke kandis )

More
8 years 9 months ago #6707 by OlenOllu
Tere !

Kas keegi soovitaks häid kalastus kohti, kus saaks peamiselt haugi, ahvenat ja forelli ?
Olen käinud Ao järvel, Selja järvel, Äntus,aga pole seni kala kohanud ( puudub paat ).
Kalastus kohad võiksid jääda Lääne-Virumaa kanti ja neis võiks saada paadita püüda.
Ma olen uurinud google mapse ja kuulanud erinevaid kalamehe jutte, aga senimaani pole üheski kohas praegu kala saanud ( Ao järvel ja Selja järvel tundis mõnda võttu )
Niiet, kui mõni siin teab mingit huvitavat kalapüügi kohta siis võiks sellest teada anda :)

Aitäh,
OlenOllu
More
8 years 9 months ago - 8 years 9 months ago #6708 by timo
Kui Rakke keskpaigaks võtta, siis on püügivõimalused lausa suurepärased. Vähese autosõidu kaugusel on ümber ringi jõed, kus saab püüda Sinu poolt mainitud kalu ilma paadita. Google mapsi kaudu, pole ma ühtegi kontakti kalaga saanud. Peab ikka reaalselt ise jõe äärde minema ja teatud lõigud läbi kammima! Proovi regio kaarti kasutada, joonistab vähe parema pildi maastikust, kui google. Edu!
Last edit: 8 years 9 months ago by timo.

More
8 years 9 months ago - 8 years 9 months ago #6709 by OlenOllu
Jõed juba väiksest peale läbi sumbatud :)
Elan Pedja jõele ja erinevatele teistele jõgedele suht lähedal. Nendes jõgedes kus ma käin on praegu kala nappus, vesi on kõvasti langenud ja kätte saab ainult alakaid.
( Eelistan ka järvesid, kuna nendega vähe kokku puutunud ja see suvi sõpradega plaanis igasugused kohad läbi kammida, kus ennem pole kalal käinud )
Last edit: 8 years 9 months ago by OlenOllu.
Time to create page: 0.244 seconds
Powered by Kunena Forum