Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Pärnu Jõgi

More
11 years 1 week ago #3222 by nasu
Replied by nasu on topic Vastus: Pärnu Jõgi
Eks ikka midagi kotti kobistab, aga viimastel päevadel väga kiidu väärilist miskit pole!
Aga noh, mida päev edasi seda suuremad võimalused saada on! Ise olen rohkem käinud balansiiriga ja midagi on saadaud kah! Mõlli vendadest väga ei tea kuidas neil vimmaga lood on, aga nurg,särg,ahven ikka augukõrval külmub!
Edu ja kivi kotti!
More
10 years 11 months ago #3319 by renqu
Replied by renqu on topic Vastus: Pärnu Jõgi
paar päeva tagasi siis

More
10 years 10 months ago #3348 by renqu
Replied by renqu on topic Vastus: Pärnu Jõgi
eile tuli vimba ilusti ,sekka mõned nurud ja särjed+ üks suur säinas. võis täitsa rahule jääda päevaga....
More
8 years 10 months ago #6534 by Napsitrall
Replied by Napsitrall on topic Vastus: Pärnu Jõgi
Käisin täna Muraka kandis. Mõni kilo õnnestus särge meelitada. Enamus meresärg mis oli keskmise väärtusega üllatuseks mulle. Mõned vimmad viskas ka vahele. Kahju kohe, et vimb on lukus praegu,aga mis sa teed. Sain korralikult vihma ja tuult ja suht nigela kalavõtu. Lähen järgmine nädalavahe uuesti ma arvan, sest põhi polnud veel väga heina täis kasvanud. Vastaskaldas käis päris mitu landipildurit, aga ma ei näinud kedagi kala saavat.
Püük käis 9-16,söödaks kärbsetõuk.
The following user(s) said Thank You: hannes
Time to create page: 0.119 seconds
Powered by Kunena Forum