Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Suur-Emajõgi

More
12 years 6 months ago #574 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Nii rahvas, lähipäevil plaanis teha üks rahulikum püük vahelduseks soodes ja võsades ragistamisele. Plaan üle hirmus pika aja (vist 2 aastat???) Emakale ronida.

Siit ka küsimus laiale ringile: kuidas on lood saakidega? Kärab nii Võrtsu kant kui Reku, hiljem otsustan, kumb on atraktiivsem. Huvi just latika ja angerja koha pealt.
More
12 years 6 months ago #610 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Suur-Emajõgi
AUUUUUUUUUUUUUU INIMESED!!!!

mul 1 nädal veel puhkust jäänud, kas kellelgi tõesti ei ole mingit inffi viimaste päevade saakide kohta Rekust või lähtest???

More
12 years 6 months ago #620 by renqu
Replied by renqu on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Isa püüdis see nädalavahe suure peal, ma täpset kohta ei tea.Latikat oli natuke tulnud sekka muud ka, kaks suurt säinast said ka. Landiga ei midag, püük donkadega.
More
12 years 6 months ago #656 by kilka
Replied by kilka on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Kuna ei tea suurest emajõest ei ööd ega mütsi ja olen käinud ainult kärevere silla juures ja jala ja niipalju kui jala annab minna. Tahaks nüüd ja kohe teada kas olen mina loll ja saamatu või mis iganes teema on aga minul kala ei ole. jah mõned haugi nagad ja paar ahvenat. olen loopinud keerlevaid.pöörlevaid,uppuvaid ja ujuvaid värisevaid ja vibreerivaid. kummi ja plekki ja ühesõnaga kõike mis olen siit ja teistest kalaportaalidest välja nuhkinud ja mida on kiidetud ja mis peaks emajões toimima. olen saanud uputatud kassipoegi ja vana saapa ja ühed püksid.aga kala netu sama ei TOHIKS olla algaja. juba 20 aastat spinnaga vehitud nii meil kui mujal ja saadud ilusat kala.Kas leidub siin üks doktor kes paneks diagnoosi eelpoolnimetatud jamale. ette tänades
More
12 years 6 months ago #659 by renqu
Replied by renqu on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Elementraarsed asjad aga mis veel võivad võttu mõjutada:

landi ujumis sügavus
vale püügi aeg
kerimise kiirus
sel päeval kala võtab sitasti
More
12 years 6 months ago #687 by maxix
Replied by maxix on topic Vastus: Suur-Emajõgi
Sai siis käidud vaatamas, kas latikas juba liikvel ja mis üldse jõel hetkel toimub.
Laagriplatsi lõime ülesse Palupõhja ja Reku vahele (meie jaoks tundmatu ja uus koht. Koht oli lootustandev kuid kahjuks pidime selles pettuma. Pool meie kohapeal oldud ajast sadas ladinal vihma ja erilist võttu ei olnud samuti. Landiga saime paari päeva peale kokku u.7 haugi, millest 4 kotti (1-1,5 kilo ringis kõik). Tonkad olid enamus aega väikeste purukalade nokkida. Nii kui sööda sisse viskasid hakkas närimine pihta. Tonka saagiks siis seekord üks kilo+ latikas ning lisaks veel paar pisemat mis said kasvama saadetud, üks emajõe kohta norm luts, pool kilo säinast, paar suurt särge ja hunnik rämpsu.
Lühidalt öeldes on olnud palju-palju paremaid käike aga nagu öeldakse: "mis sitasti see uuesti" nädalake tööd ja läheme uuele luurele :) ja siis on parem.... ma tean :)
Time to create page: 0.277 seconds
Powered by Kunena Forum