Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

SUURIM PÜÜTUD KALA

More
9 years 8 months ago #5145 by Matu
Replied by Matu on topic Vastus: SUURIM PÜÜTUD KALA
Mul on suurim haug 6,5 kilo püütud unnaga ning suurim ahven 750gr see 6,5 tegi juba oma jagu möllu ei kujuta
ette mis need 9,9 ja 10,14 kilosed võisid veel teha.
More
9 years 8 months ago #5149 by TT
Replied by TT on topic SUURIM PÜÜTUD KALA
Minu suurimad siis püütud kõik sel aastal. Haug 5.5 kg ja L 91 cm tuli elussöödaga viljandi järvest ja ahven 1.1 kg ja L 42.5 cm ka viljandi järvest. :)
Attachments:

More
9 years 8 months ago #5163 by Napsitrall
Replied by Napsitrall on topic SUURIM PÜÜTUD KALA
Minu suurim "kala"oli siis kui peale 10 km.-st väntamist avastasin,et tõukusid polegi kaasa võtnud. Aga jah minulgi 10 klubipääset veel pole ja pilti ka näidata pole. Haugitan suht vahelduva eduga, aga siiski . Vanaks jäänud wist ,ei viitsi enam padrikus ragistada.
More
9 years 8 months ago #5200 by Madis
Replied by Madis on topic SUURIM PÜÜTUD KALA
Suurim kala Atlandi Tuunikala 250kg+. Tuli marliini trollimise käigus kogemata otsa. Viiekesi kangutasime täie jõuga 3.5h et kalale nöör ümber saba saada ja landi vabastamisega tegelema hakata. Paati tõsta ei saanud, isegi saba üles tõstmiseks pidi üks mees paadi teise otsa minema, muidu oleks paat ümber käinud.
Kala tegi kolm sööstu, 600m, 400m, 300m ja viskas sussid püsti. Pidime ookeanpõhja vedelema laskma. Vett oli all 1.2km.


Attachments:
The following user(s) said Thank You: elmerike
More
6 years 6 months ago #9384 by soomusKarbike
Replied by soomusKarbike on topic SUURIM PÜÜTUD KALA
Minu suurim kala oli kuninglõhe (Oncorhynchus tshawytscha) kelle ma püütsin alaskalt ja ta kaaluks oli 31,7 kilo.



Attachments:
The following user(s) said Thank You: hannes, raulj
More
6 years 6 months ago - 6 years 6 months ago #9385 by scuba
Replied by scuba on topic SUURIM PÜÜTUD KALA
Madis.Kas see kalaliik on selliste katsumuste jaoks CR kõlbulik?
Last edit: 6 years 6 months ago by scuba.
Time to create page: 0.150 seconds
Powered by Kunena Forum