Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Merest haugi püüdmine.

More
12 years 6 months ago #562 by kaukesk
merehaug was created by kaukesk
kuidas kus ja millal merehaugi saab võib püüda?
More
12 years 6 months ago #563 by oinz
Replied by oinz on topic Vastus: merehaug
Ma soovitaks läänerannikut või saaremaad. Võtab igasugu erinevaid lante. Madalas ujuvad sliderid, subwart. Vähe sügavamas närib ka edukalt plekki. Kuusamo proffessor näiteks

More
12 years 6 months ago #570 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: merehaug

kaukesk wrote: kus ja millal merehaugi saab püüda?

Merest võid haugi püüda peaaegu aastaringselt - 1. maist kuni 1. märtsini.
Läänerannikul (Tõstamaa, Varbla, Paatsalu jne) peaks olema parim aeg hauepüügiks sügis ja kevad.
More
12 years 6 months ago #690 by kalameeskange
Tervist kalamehed,tahaksin teada millises kohas meeldib olla haugil meres kas kivine põhi või peab liivane olema?Milliseid lante soovitaksite merika ja haugi püügiks meres?Tahaksin väga teada ja õppida olen alles 15 aastane ja ma olen väga huvitatud mere püügist landiga.
More
12 years 6 months ago #691 by aapua
Haug merest pole siiani olnud minu jaoks, merikat olen aga mõned hooajad jahtinud küll ja käe nii mõnegi kord ka kalaseks saanud. Olen ise kogunud sellise hulga tarkusi, et võin käsi südamel ausalt tunnistada suure filosoofi Sokratese sõnadega: "Ma tean, et ma mitte midagi ei tea".

Õnneks on saadaval 2 väga head teost, kus punase püük merest on nii lahti seletatud kui veel vähegi saab. Üks on Meriforelli raamat, teine on 20 kalastuskohta, kas 1. või 2. osa, ei mäleta, igatahes teemaga Andineemes punase jahil. Loe need läbi, on põhimõtted selged. Edasi algab tõeline kool.
The following user(s) said Thank You: kalameeskange
More
12 years 6 months ago #694 by kalameeskange
Tänud,ma hangin endale selle raamatu.
Time to create page: 0.210 seconds
Powered by Kunena Forum