Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell

More
12 years 5 months ago #1180 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: meriforell


Suutsin ennast lõpuks nii kaugele viia, et tegin ühe pildi kah ära. Need siis raskemad mudelid, 25 ja 35 grammi.
Attachments:
More
12 years 5 months ago #1183 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: meriforell
Sul need landid ikka kohe väga head välja näevad! Need mis ma su käest soetasin pole veel kahjuks minu käe all vett näinud:( Loodan et ehk see nädalavahetus pääseb vee äärde.

More
12 years 5 months ago #1187 by võtas-uxu
Replied by võtas-uxu on topic Vastus: meriforell

unemati001 wrote: .... Need mis ma su käest soetasin pole veel kahjuks minu käe all vett näinud:( Loodan et ehk see nädalavahetus pääseb vee äärde.

copy paste, sama lootus siin.
More
12 years 5 months ago #1189 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: meriforell
Täna tuli siis Soomest kiri selle kala kohta, mille aapua landiga kuu alguses välja sikutasin. Kutt oli alles kevadel Espoonlahtis poole lühemana merre lastud. Hästi kasvavad ja hästi ujuvad, pole midagi öelda.

Meeldiva üllatusena oli pakki pistetud Rapala Barra Magnum . Sobib vist kahjuks ainult meres trollimiseks meie tingimustes.

Muidu olen kõvasti nullitanud viimasel ajal, ega ilm pole ka kiita olnud. Vahel on isegi hea meel olnud, et pole teatud kohtadest kala saanud, sest siis oleks pidanud kõik oma teadmised ümberhindama. :)

Kogemused tulevad, ega nad tulemata jää...
More
12 years 4 months ago #1230 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: meriforell
Nii, aegu pole saand mahti foorumit külastada... Reedel tuli rõõmus öövahetus teha, laupäeva hommikul olin zombie valmis. Minu arust ainus võimalus ennast elule turgutada oli sõita mere äärde. Laine oli mega, meri ise tinahall. Esmalt istusin üks pool tundi autos ja suitsetasin. Mõtlesin et mida nahh ma siia üldse ronisin... Lõpuks suutsin välja mõelda, et kui üldse, siis kus selles pekslevas veemassis kala olla võiks. Ronisin kohale. Kivid, mis enne olid vetikatest rohelised, olid nüüd ilusti puhtad. Ja veel libedamad. Üldiselt kaua läks aega, enne kui püügikohale jõudsin. Trotsisin vastutuult ja lainet, mis mind stabiilselt märjaks kastis. Ja vast pooletunnise prsekepi järel tuli siis lõpuks ka tegelane landi otsa. Nii et vähemalt tühjalt koju ei pidanud sõitma. Varsti lõpetasin ka püügi, ikka tiba liiga ekstreem oli see asi.
More
12 years 4 months ago #1243 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Vastus: meriforell
ma pühapäeval käisin lanti loopimas ja ei saanud ma muud kui hetkeks vändaga vastu näppe (tegi teine paar tagasi pööret) ja kui ma siis avastasin mis juhtus olin juba omadega hiljaks jäänud. ei tia ma mis see siis tähendas aga igal juhul pärast totaalne vaikus vees valitses ja krt küll sellest kenast sinise triibuga landist mille ma Aapualt sain ka ilma suutsin jääda :( eks nüüd siis peab ootama järgmist vaba hetke ja uuesti mere äärde. (eemal nägin veel üht kalameest vees seismas, algul ise selle koha peale minna soovisin kuid kui nägin seal juba kedagi toimetamas siis läksin hoopis teisele poole). toimetasin pärispea kandis.
Time to create page: 0.296 seconds
Powered by Kunena Forum