Foorum

Linask

Info
24. juuli 2014 22.04 #5263 Zoom
Zoom vastas teemale Linask
Nii palju kui kunagi "Oxota" kanalilt linaski kohta vaadata sai siis sööt pidi olema parajalt sõmer. Nii, et õhus lendab kuulina aga vees läheb laiali ja ladestub põhja. Samas eilsed kuulid tulid küll kaunis liimjad ja ei lagunenud nad sugugi :lol:

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
30. juuli 2014 01.25 #5276 Lumetaat
Lumetaat vastas teemale Linask
Wapsik - käisin paar nädalat peale kudu proovimas (kohas, kus irmus möll toimus). Tegin palavaga meeleheiliku käigu ning söötsin koha sisse (18.00) ja võitlesin gigant parmudega. Püüdma sain järgmine päev kell 11. kahjuks. Söödana kasutasin just seda kogre-latika sööta+lisasin lõhnaainet. Püügi käigus sai veel loobitud mingit putru ja kanepi seemneid. Tulemuseks oli särjepuru ja üks poolekilone ahven (maisiga). Miks linaskit ei saanud - ei tea (kellaaeg, liiga soe....?). Vee temp. oli ka kõrge, pinnas kohati 28-29 kraadi, sügavus 3 meetrit. Rohkem kogemusi pole, sest see oli esimene teadlik linaski püük.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: Madis

Info
31. juuli 2014 10.05 - 03. august 2014 19.16 #5281 Askokr12
Askokr12 vastas teemale Linask
Vesi on vast liiga soe praegu, võimalik, et linask vajus kuumaunne, kuskilt vähemalt olen kuulnud seda juttu.

Info
03. august 2014 19.22 - 03. august 2014 19.24 #5294 oinz
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: Askokr12, timo, Zoom

Info
05. august 2014 23.22 #5297 Madis
Madis vastas teemale Linask
Wapsik, ka minul on linask saamata. Ilmatsalu järve ääres olen käinud, andsin naisele õnge kätte, tõmbas kohe linaski välja. Mulle linask veel õnge otsa pole tulnud. Aga ilmatsalu järv ja kabina karjäär on alustuseks head kohad.

Info
06. juuli 2015 05.16 #6733 RL
RL vastas teemale Linask
Sai ka see va linaski püük ära proovitud. Veeäärde jõutsin umbes kella 5 paiku hommikul. 1 kg sööta koos suurema purgi magusa konservmaisiga põhja ja püügiks nr 4 konks koos 3-4 maisi otsas. 4 tundi püüki ja kotti rändas 5 kala kaaluga 2 kg juures. Mõni nõks kergem mõni nats paksem. Teevad ikka vägevat sõitu.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: hannes

Info
26. juuli 2015 01.54 - 26. juuli 2015 01.54 #6802 Madis
Sain ka päris linaskid lõpuks kätte. Paati sain kalad 2.3kg ja 2.1kg. Nagu arvata oli on tegemist uskumatult vinge elamusega, tõmbab ikka tohutu jõuga. Hea, et oma matchõngitsemikseks mõeldud rulli kaasa ei võtnud, seal peal olev pealiin 0.18 oleks kindlasti katki läinud. :woohoo: Kasutasin emajõel feederdamiseks mõeldud trabucco 0.22 liini ja 0.17 Strofti FC2 fluro lipsu. Püük toimus Endla järvel ja õhtusel ajal. Kahjuks hakkas kamraadil külm ja pidime ära tulema, oleks kindlasti nii mõnegi veel välja kangutanud (Y)
Lisatud failid:
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) selle postituse eest: mecc

Info
26. juuli 2015 21.41 #6805 srs
srs vastas teemale Linask
Mida köit, 0,22mm pealiin :blink: :blink:
Ma olen kusagilt kuulnud, et antireevers tuleb maha võtta ja siis 0,1mm pealiiniks. Eestis vist sellist kala ei ole, kes selle comboga suudaks liini purustada :D

Info
26. juuli 2015 23.38 - 26. juuli 2015 23.40 #6806 Madis
Proffide värk SRS.
Endla linaskil on punane liha :woohoo:

Lisatud failid: