Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2018

More
6 years 2 weeks ago #9878 by RW
Replied by RW on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Hei. Ega sogane vesi kalapüpki ei takista. Ise olen ka hetkel Kagus kalal. 3 tk. On tunniga ptsas käinud. Helista mulle. 56189839.

Attachments:
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Pollumees
More
6 years 2 weeks ago #9879 by R.V
Replied by R.V on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Tänan vastusse ja pildi eest.
Tõmbasin kõne sulle peale,aga telefon väljas.
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Pollumees

More
6 years 2 weeks ago #9880 by RW
Replied by RW on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Kurat oli jah. Nüüd sees.
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Pollumees
More
6 years 1 week ago #9882 by raikoj
Replied by raikoj on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Viimane kord ühel forellinirel käies avastasin sealt inimtekkelise paisu, mida seal kaks aastat tagasi ei olnud. Keskkonnainspektsiooni helistades lubasid nad seda uurima minna. Täna helistati tagasi ja öeldi, et käisid uurimas ning leidsid isegi kõrvalasuva krundi omaniku ülesse, kes selle sinna ehitanud oli. Tehti ettekirjutus ja kodanik peab maikuuks paisu likvideerima. Loodame, et nii läheb!
The following user(s) said Thank You: hannes, Jeekim, Uitaja, Rainer, Karlil, elmerike, Justas, Foreman, Svennu, ROBIN and 3 other people also said thanks.
More
6 years 1 week ago #9883 by Svennu
Replied by Svennu on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Keegi eile/täna jõgesid ka ründas? Ehk jagab infot veeseisude ja läbipaistvuse kohta? Mõtlen, kas homme tasub Kesk-Eesti kanti sõita või tasuks oodata veel mõned päevad?
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Pollumees
More
6 years 1 week ago #9884 by STF
Replied by STF on topic Jõeforelli hooaeg 2018
Vesi on kõrge ja kruusateed on tümad. Aga eks kange tahtmisega leiab ka mõne kena koha asfalttee ääres ja ega vool igal pool ka kiire ja mudane pole. Mina pidasin targemaks veel oodata, aga ega ma just ülemäära tark ka pole.
The following user(s) said Thank You: ROBIN, Pollumees
Time to create page: 0.217 seconds
Powered by Kunena Forum