Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalastusluba ja kalastuskaart

More
7 years 1 month ago #8779 by Hein
Replied by Hein on topic Kalastusluba ja kalastuskaart
Selge sõnaga on ju öeldud, et kui püügil ei käinud või saaki ei saanud, raporteeri null ehk raporteerid vaid kaasa võetud kalad.
More
7 years 1 month ago #8783 by Svennu
"Saaki ei saanud" ei saa minu silmis lugeda võrdeks olukorraga, kus tabasid 2alamõõdulist, sest 2 alamõõdulist on ju justkui ikkagi tabatud saak? Seega tegelikult ma ei imesta, et inimestele see segadust külvab - võikski olla selgesõnaliselt kirjas, et raporteerida tuleb vaid kaasavõtud kalu või vaid mõõdus kalu või kõiki tabatud kalu.

Minule kunagi ammu ( vast ca 6-7a tagasi, kui veel lube sai ainult KK kontorist) ütles KK spetsialist, kes Pärnus loa väljastas, et kaardile tuleb kanda kõik kättesaadud kalad, ka alamõõdulised ja ka tagasilastud mõõdulised. Lihtsalt kaalu paned siis ligikaudse. Nii ma ka mitu aastat tegin, kuni tuli välja, et täiselt tühja tegin...

More
6 years 3 months ago #9667 by Täpik
Kas meriforelli ja lõhet merest spinninguga püüdes peab omama harrastuspüügiõigust või kalastuskaarti,mis jõgedel kehtib? Ei loe seadusest välja. Ülejäänud piirangud selged. Tänud.
More
6 years 3 months ago #9668 by ceemic
Spinninguga püügiks on vaja harrastuspüügiõigust. Meres sellest piisab.
Kalastuskaart lõhe ja meriforelli püügiks on vajalik vaid teatud jõgedes püügil.
The following user(s) said Thank You: Täpik
Time to create page: 0.222 seconds
Powered by Kunena Forum