Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Talipüük

More
7 years 2 months ago #8694 by axon
Replied by axon on topic Talipüük

treblek1 wrote: Tere . Tahtsin küsida ,et kas marmõssiga võtab paremini kui tavalise konksuga ? Mõtlen siis väikseid kalu püüdes


Oma kogemus näitab et kõik oleneb kalast...
Mingi hetk võib ilma söödata hästi võtta ja mingi hetk ei toimu midagi...
The following user(s) said Thank You: treblek1
More
7 years 2 months ago #8695 by treblek1
Replied by treblek1 on topic Talipüük
Selge :) Aga kas peaks püüdma just sääsevaste v ussiga ? Ise olen püüdnud need päevad ussiga ja ei grammigi võttu.

More
7 years 2 months ago #8696 by axon
Replied by axon on topic Talipüük
No sääsevastse peale vast peaks suurem huvi olema ikka :) nii et pigem sellega.. kuigi käisin eelmine nv vanamehega peipsil ja ei olnud ningit vahet... mina motõlliga ja tema ussiga, seis suht võrdne :D
More
7 years 2 months ago #8697 by treblek1
Replied by treblek1 on topic Talipüük
okei :) aga eks ma homme proovin siis marmõssiga ja uss otsas.
More
7 years 2 months ago - 7 years 2 months ago #8698 by treblek1
Replied by treblek1 on topic Talipüük


Sellise kuju ja välimusega, kuid värvid palju erksamad :) Sellist tüüpi normaalne ?
Last edit: 7 years 2 months ago by hannes.
More
7 years 2 months ago - 7 years 2 months ago #8700 by axon
Replied by axon on topic Talipüük
Ma ei ole kindel kas kalastamises üldse midagi normaalset on :D, aga endal on talvel jääle minnes alati valmis seotud mitmed variandid.. heledad/tumedad/erksad... katsetamise asi :)

PS.
Rainer ootan huviga sinu tulemusi see nv :) kahjuks ise ei saa see nv peipsile minna nii et äkki näitad sina mis seal head toimub :)
Last edit: 7 years 2 months ago by axon.
Time to create page: 0.291 seconds
Powered by Kunena Forum