Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2016

More
8 years 2 months ago #7756 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2016

aivo koertega wrote: Samas sellega ikka on nii,kui ostad kaarti on seal peal nimetatud köik jöed kesk eestis kus pyyda tohib järelikult neid jögedes on ka forelli,muidugi on nimetamata jögesid kus forell hakkab taastuma,kuid keskonnaameti teadmiste järgi seal pole miskit

See ju sinu imelik järeldus, mida keskkonnaameti teadmisteks küll ära pea.
More
8 years 2 months ago #7757 by Madis
Replied by Madis on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Väga tore video ju. Vaevalt vahukas nüüd selle tulemusena ära hävitatakse. Käib rahvamass üle 99% jäävad nulli ja huvi kaob.
Pigem peaks just rohkem jõgedest avalikult rääkima, siis on lootust, et rahvas hajub. Aga ühes asjas olen kindel, et jõeka püük on meil liiga odav. Lisaks lubatakse kala liiga palju kotti panna. 1 kalast on 1 mehele küll. See on see mis minuarust kahju teeb.

More
8 years 2 months ago #7758 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Tehes ühest kala liigist rikkurite teema, saame lisaks ka suurema rikkujate teema.
The following user(s) said Thank You: JimBob
More
8 years 2 months ago #7759 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Milles jõekas eriline on, et tema püük "kallim" peab olema? Või mida ja kes võidab, kui ta püük kallim on?
The following user(s) said Thank You: sven862, JimBob
More
8 years 2 months ago #7760 by Rainer
Replied by Rainer on topic Jõeforelli hooaeg 2016

Madis wrote: Väga tore video ju. Vaevalt vahukas nüüd selle tulemusena ära hävitatakse. Käib rahvamass üle 99% jäävad nulli ja huvi kaob.
Pigem peaks just rohkem jõgedest avalikult rääkima, siis on lootust, et rahvas hajub. Aga ühes asjas olen kindel, et jõeka püük on meil liiga odav. Lisaks lubatakse kala liiga palju kotti panna. 1 kalast on 1 mehele küll. See on see mis minuarust kahju teeb.


Olen ka seda meelt, et lubatud võiks olla 1 mõõdukala päevas - punase populatsioonile mõjuks see ainult positiivselt. Mitte küll tihti, aga teises foorumis on olnud pilte, kus mees laob 3-5 jõeforelli pildile ja no siis tekib küll küsimus, et kas ühest tõesti ei piisa? Enamus käivad ikkagi pigem püüki nautimas, mitte ei lähe söögi pärast. Muidugi enamus meist võtame ilusa kala koju ja laseme järgmisel päeval hea maitsta, aga ühest sellisest ju piisabki.
Kui ma ostan juba niigi aastase harrastuspüügi loa (21€) ja vahel harva käin lisalehega jõgedel ning maksan 3€ korra eest, siis ma usun, et olen piisavalt maksnud, et püüda ja kalagi kotti panna.
The following user(s) said Thank You: Hammi
More
8 years 2 months ago #7762 by Hein
Replied by Hein on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Ära unusta bensuraha - see tuleb ka tasa püüda...
Teisalt aga, kuna metsik jõekas on Eestis otseses mõttes hindamatu (legaalselt seda ju osta ei saa), pole ka võimalik objektiivselt kulusid tasa püüda.
Time to create page: 0.223 seconds
Powered by Kunena Forum