Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 4 months ago #7250 by Ilves
Replied by Ilves on topic Meriforelli hooaeg 2015
Lõpetasime ka. Sain Leetsest siis elu esimesed kaks kontakti merikaga :cheer: Mõlemal kalal õnnestus end küll kahjuks lahti rabeleda aga rahule jäin sellegi poolest. Mõnus püük! Esmaspäeval võtame uuesti tripi ette ja siis ida suunda. Tänud veel kord Hannesele.
The following user(s) said Thank You: hannes
More
8 years 4 months ago - 8 years 4 months ago #7251 by Madis
Replied by Madis on topic Meriforelli hooaeg 2015
Täna kaberneeme kandist 3 kala. Minul alakas kes tagasi läks + isane L53 1715g ja preilil L53 emane 1450g. Lisaks, et mõlemal elu esimesed merikad spinninguga (Y)
Poleks uskunud, et lennukaga enne saan kui spinnaga aga kuidagi on nii läinud :lol:







Attachments:
Last edit: 8 years 4 months ago by Madis.
The following user(s) said Thank You: hannes, vilk, Justas, Foreman, O.R, Barbatula, xerxz

More
8 years 4 months ago #7252 by vilk
Replied by vilk on topic Meriforelli hooaeg 2015
Madis nüüd neiul ka käsi antud, väga ilusad pildid ja mõlemale õnnitlused! Ja tere tulemast merika püügi maailma, sellest enam nii lihtsalt pääsu ei ole ! ;)
More
8 years 4 months ago #7253 by m2nnja
Replied by m2nnja on topic Meriforelli hooaeg 2015
Madis, mis sa selle all silmas pead, et lennukaga enne said? Õnnitlused esimeste merikate puhul! Loodetavasti pisik süveneb ning üks mees ( ja naine) jõgede ääres vähem kui merikahooaeg ;)
More
8 years 4 months ago - 8 years 4 months ago #7254 by Madis
Replied by Madis on topic Meriforelli hooaeg 2015
EDIT: vilk, lant on vinge (Y)

Mikk, selle all pean silmas seda, et elu esimesed merikad püüdsin lenõngega.
Seda lootust vist ei ole, kohe kui keeld pealt olen jõe ääres ja neiul ka lennuka komplekt kohe koos ;) Olen 17a mere ääres elanud ja pole merega sõbraks saanud...tuul rsk :angry:

Täna tegin kala fileeks, krt üllatavalt hea, peaaegu sama hea kui poe nuumkala (Y) Jõekast ma söögikalana väga palju ei arva aga merikas on üllatavalt hea. Iseasi kui tervislik läänemere kala süüa on :woohoo:
Last edit: 8 years 4 months ago by Madis.
More
8 years 4 months ago #7257 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Meriforelli hooaeg 2015

Madis wrote: Täna tegin kala fileeks, krt üllatavalt hea, peaaegu sama hea kui poe nuumkala (Y) Jõekast ma söögikalana väga palju ei arva aga merikas on üllatavalt hea. Iseasi kui tervislik läänemere kala süüa on :woohoo:


noh, kui ainult sellest mitte elada, siis tõenäoliselt ei ole ta oluliselt ebatervislikum kui see nuumkala (päris koledaid jutte kuuleb sealt kasvandustest)
Time to create page: 0.213 seconds
Powered by Kunena Forum