Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2015

More
8 years 7 months ago #6952 by srs
Replied by srs on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Ega metsloom kujutagi ohtu, loogiline, et tema kütab 99% juhtudel esimesena minema suure hirmuga. Aga üksinda kuskil soos ei teki minul küll soovi lähemalt uurima minna, kes see müttaja on ja kas tal on sõbralikud plaanid, või osutub selle 1% sees olevaks :blush:
More
8 years 7 months ago #6953 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Mu endine kolleeg, õppinud bioloog, rääkis mulle, et karude eest põgenemisel on puu otsa ronimine suurim lollus, mida teha. Tõenäosus, et ta sind maapinnal ründab, on väike. Mingil põhjusel pidavat aga puu otsas olev inimene mõjuma paraja magnetina. Mina seda väidet ei kommenteeri, loodan, et pole ka kunagi vaja katsetada, kumb võimalus on parem.

More
8 years 7 months ago #6954 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Ma ei kujuta hästi ettegi kahlakates ja muu vammusega puu otsa ronimist.Lagedat tüve mööda tuleb karu kiiresti.Tihe karjamaa kuusk pidi karule takistuseks olema nagu ka varustusega kalamehele.
More
8 years 7 months ago #6955 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforelli hooaeg 2015
scuba, pakun, et reaalse rünnaku korral oled sa puu otsas enne kui sa arugi saad, et mis juhtus. Olgu sul jalas kahlad või seljas puhvaika või lausa mõlemad korraga. Surmahirm teeb oma töö. Aastaid tagasi käisid 2 klassivenda Viljandis öösiti suvalistes eraaedades ööusse korjamas. Ühes aias sattusid nad kogemata rotveilerite otsa. Tagaaias nad kuskil olid, polnud aega mingeid väravaid või asju otsida. Viuhti! üle aia ja kõik OK. Kui nad päevavalguses seda aeda nägid, millest nad üle hüppasid, olevat võtnud ikka kukalt kratsima ja mõtteid mõlgutama, et olümpiavõiduks piisab ju lausa poole väiksemast tulemusest...
The following user(s) said Thank You: TT
More
8 years 7 months ago #6958 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Kusjuures olen lugenud, et pruunkaru puhul enda suureks tegemine mõjub väljakutsena. Suureks tuleb end teha mustkaru puhul, kes on väike ja keda meil ei leidu. Pruunkaru on sinust nagunii suurem ja teda sa ei hirmuta. Minu arvamus on alati olnud, et pigem jooksen jõkke ja passin seal, ehk ta ei tunne end piisavalt mugavalt, et sinna tulla. Eks paranaoia teeb oma töö ja alati pole mugav metsas liigelda :) Kuid olgem ausad, statistiliselt on suurem tõenäosus puugilt viga saada ku karult
More
8 years 7 months ago #6959 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Kusjuures olen lugenud, et pruunkaru puhul enda suureks tegemine mõjub väljakutsena. Suureks tuleb end teha mustkaru puhul, kes on väike ja keda meil ei leidu. Pruunkaru on sinust nagunii suurem ja teda sa ei hirmuta. Minu arvamus on alati olnud, et pigem jooksen jõkke ja passin seal, ehk ta ei tunne end piisavalt mugavalt, et sinna tulla. Eks paranaoia teeb oma töö ja alati pole mugav metsas liigelda :) Kuid olgem ausad, statistiliselt on suurem tõenäosus puugilt viga saada ku karu käest
Time to create page: 0.262 seconds
Powered by Kunena Forum