Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 8

More
9 years 7 months ago #5316 by Lätlane3
Replied by Lätlane3 on topic Jõeforell vol. 8
Tänud!
More
9 years 7 months ago #5319 by raikoj
Replied by raikoj on topic Jõeforell vol. 8
Eilsest käigust paar videot ka.





Aapua peaks muidugi arsti poole pöörduma, aga eks ta vaatab tõsiselt peelgisse ja räägib neist põhjustest ise. Ütlen nii palju, et kalad tulid suhteliselt hommikul, kella neljast oli väljasõit, aga koju sai alles kell üksteist õhtul. Enamuse sellest ajast veetsime kahlates. Selle aja jooksul tulid esile nii mõnedki kahlamispükste eelised matkasaabaste ees.
The following user(s) said Thank You: aapua, timo, STF, elmerike

More
9 years 7 months ago #5320 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 8
Tegime eile suht OK püügipäeva. Kokku kolmel lõigul + vaatlus nirele, kus isegi vett polnud. Meie kedagi ei pannud, ei kähkukaga ega põhjalikult, püüdsime ainult kala. Hommikul 4 start (ma tean, häbematult hilja) ja tagasi õhtul 11 (ma tean, häbematult vara). Noored mehed olid igatahes päris läbi lõpuks, vanadel siin, näed, pole häda midagi! :D Kalade poolest oli päris meeleolukas. Ei tulnud ei palju ega suuri (lagi jäi kilo), aga kuidagi pingeline oli. Huvitav jõgi, kahtlemate rohkete võimalustega, sügav, piisavalt rohtu jne. Ehk siis pidev ootusärevus. Ahjaa, ühte elukat siiski nägin. Võtuks siiski seda aktsiooni ei saa nimetada. Eemalt leechile järgi võimas laine, siis vaikus. Poolel maal korraks ründas leechi külje pealt kinnise suuga, siis jälle vaikus. Ja vahetult enne mind ujus korraks juurde ja õrnalt võttis leechi sabakarvadest kinni. Ikka jõnksu tundsin ära. Mõnus jäme mauk oli. 2 nädala pärast hakkab puhkus, eks siis võtan selle jõe uuesti ja põhjalikult ette. Ja Raikole tänud järjekordsete super videote eest!
More
9 years 7 months ago #5322 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforell vol. 8
Minu meelest pole küll põhjust vihastada ja solvuda,kui keegi nalja teeb,selle kähkuka üle.Eeldusel,et nalja tegija ei teadnud,kelle naine ,pruut,vanaema jne seal autos istus.Säilitagem ikka huumorimeel.
Mis videotesse puutub,siis lahedad.Pakun huupi,et püütakse Fenvickiga ja tundub päris jäik,eriti tipust,ritv olema,ei taha sugugi kala ponnistustele paindumisega vastata.
More
9 years 7 months ago #5325 by STF
Replied by STF on topic Jõeforell vol. 8
Labdien, latvietis! Kas kala said sellelt nirelt? Minu järelnoppimisest võisid postitusest lugeda.
More
9 years 7 months ago #5326 by Lätlane3
Replied by Lätlane3 on topic Jõeforell vol. 8
STF! Seal on suurt kala sees küll! Aga seekord oli saagiks 20 cm forelli laps ja läks tagasi!
Time to create page: 0.205 seconds
Powered by Kunena Forum