Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 8

More
9 years 7 months ago #5384 by OM
Replied by OM on topic Jõeforell vol. 8
Küsisin eile naiselt, et mis õhtul teeme, vastus oli: ma ei tea, mis sa teha tahad. Ütlesin, ma ei tea, mis sa ise arvad, mis ma teha tahan :woohoo: Tema ütles, seksida, ütlesin EI B) , tema ütles aaaaa ok, kalale tahad minna? Vastus oli kindel ja konkreetne jaaa! Läksingi, sõbraga koos, paar võttu, forelli oma, püügi lõpus sõbral L39, minul midagi, kell oli palju ja koju jõudes naine juba magas, sealt ka ei saanud midagi, üsna tühjad käed, kuid sõber andis olude sunnil kala mulle. Kui tööpäev läbi ja kõik töö ilusasti tehtud lähen koju ja teen seda topelt, mis eile tegemata jäi, joon kaks õlut, löön rusikaga vastu rinda ja istun arvuti taha ning valin järgmiseks korraks püügikoha välja.
More
9 years 7 months ago #5385 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 8
Õige mees. Seks ongi luuseritele.

More
9 years 7 months ago #5386 by STF
Replied by STF on topic Jõeforell vol. 8
Lisan ennast korrates ja Smilersit parafraseerides: forellipüük on parem kui jalgpall. (Ennustan, et varsti tulevad karmid mehed, kes ühmavad, et oleme teemast kõrvale kaldunud, naistest siin ei räägita.)
More
9 years 7 months ago #5387 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 8
Tegelt kui nüüd hästi natuke kobiseda, siis sellist teemast kõrvalekaldumist viimasel ajal tuleb järjest rohkem ette.
Püügikirjeldusi saab ilma vahekordade ja kõhulahtisusteta ka piisavalt ilmekalt kirja panna.
Ärgem palun seda foorumit kalale.ee sarnaseks peldikuseinaks küll keerakem :)

Edu forellivetel!
The following user(s) said Thank You: Jeekim, rants, STF
More
9 years 7 months ago #5388 by OM
Replied by OM on topic Jõeforell vol. 8
Ei viitsi üldse vastu kobiseda, kuigi paar huvitavat mõtet pähe tuli. Ütleks ainult, et igal kunstnikul oma käekiri ja ilmekaid kirjatükke siin viimasel ajal just kõige vägevamaid ei ole nähtud...
More
9 years 7 months ago #5389 by Metsniit
Replied by Metsniit on topic Jõeforell vol. 8
Eile sai ka käidud Järvamaa 2-el forellinirel päeva sisustamas. Esimene jõgi meenutas rohkem rohtus madala veega magistraal kraavi kus veesügavus pisut üle sääriku. No sellest ei lasknud ennast heidutada ja liikusin niipalju edasi kuni veesügavus poole sääreni ja proovisin siis enda tehtud liitse, mille tegemisel kasutasin helesinist punutud nailonapaela lahtiharutatult ja külgedele lisatud neoonkollast lõnga. Visked pidid mul olema arvestatud tugeva tuule järgi, sest valearvestus võrdus lant rohus põhimõtteliselt. Rõõmu valmistas asjaolu,et kaua ei läinud aega kui esimene L35 forell liitsi ära võttis ja siis ka L36 välja meelitada õnnestus, suuremat paraku too jõe pealt lihtsalt ei tulnud. Tagasi auto juurde hakkasin liikuma õigeaegselt, sest ähvardav äikesevihm oleks mu läbimärjaks kastnud kui oleks veel aega viivitanud. Teise jõe peale panin korralikuma riietuse peale (vihmakeep+ kahlakad) ja siis sai seal 5h õõtsikutel roomatud ja suurte poolt valveta jäetud lasteaeda kiusatud küll liitsiga ja pöörlevatega. Nüanns mida märkasin oli see et forellid võtsid peibutisi ettevaatlikul nö mekkides, puudutades. Kella üheksaks õhtul lõpetasin püügi. Kokkuvõttes kotti midagi ei saanud ja sellest pole hullu midagi, sest tähtsam on ikkagist nautida loodust ning kogemuste kogumine. Meenutuseks pilt kodukandi jõelt tabatud forellist(L40, 760g)
Attachments:
Time to create page: 0.217 seconds
Powered by Kunena Forum