Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 8

More
9 years 8 months ago - 9 years 8 months ago #5367 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 8
Nüüd sa, Sven, lobisesid ühe iilge salakoha välja. Endla. Homme ei ole seal enam ruumi. Kui muidu püüti ainult linaskit, siis nüüd on spinna- ja lennukamehed platsis. Oijah. Ma pean endale nüüd uue salakoha vaatama. Oli seda nüüd vaja. Tänx sulle... :D

Väike videotõestus kah sellest, et Endlal tõesti täpikut on. 2 julgelt ülekilo kala läksid seekord tagasi linaskitele seltsi pakkuma:

Last edit: 9 years 8 months ago by aapua.
The following user(s) said Thank You: hannes, timo, STF
More
9 years 8 months ago #5368 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 8
Kas video vapustav saatemuusika peab meenutama su kodukišlakki?

More
9 years 8 months ago #5369 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 8
Mina ju mu suur suu :p

Aga video eest 5p
More
9 years 8 months ago #5370 by tamma
Replied by tamma on topic Jõeforell vol. 8
RIP ehk järelhüüe Fenwick River Runnerile.

Langetan leinas pea, et mälestada varalahkunut. Alles saime tuttavaks ja nii äkitselt kutsuti Sind ära. Kõik seisis veel ees, nii palju nägemata, nii palju tegemata. Ega Sul ei vedanud selle omanikuga ka. Loll, mis loll. Viis Sind maailmakuulsatele kolliaukudele, kust enamus foorumite trofeekaladest pärit, trampis pika maa läbi metsa ja võsa ning selle asemel, et kolle hakata kakkuma, viskas landi puu otsa ja tõmbas Su plaksti pooleks. Siis tahtis ta mustade närvide rahustamiseks paki suitsu ära tõmmata, aga kuna oli 5 minutit varem rinnuni vette kukkunud, siis olid suitsud ja tikud lirtsuvalt märjad. Nagu ütlesin, loll, mis loll. Vähemalt sai selle pooletunnise püügi nimel 4 tundi autoga sõita ja kolmveerand tundi edasi-tagasi kõmpida. Loodan, et kusiganes nüüd Sa ka ei oleks, saad seal kalapüügile keskenduda ja selliste lollustega enam ei pea tegelema nagu siin.
Mälestuseks väike valik kaladest, kellega nende kolme kuu jooksul kohtusid.
Attachments:
More
9 years 8 months ago - 9 years 8 months ago #5371 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 8
jeekim - ma ise pole veel heliga seda üllitist vaadanudki. Aga oletada võin muusikavalikule 2 põhjust. Esiteks, et varjata kohutavat kogust ebatsensuurseid sõnu, mida muidu miljoonid kasutajad võiksid kuulda ja need isegi kasutusse võtta. Ja teiseks, sellist muusikat tehakse vist ainult teatavate ainete mõju all ja veetud on võimalik paralleel, et ilma teatud ainete mõjuta normaalne inimene vist selliseid megatrippe ette ei võta...

tamma - valus... Ma tean, mis tunne on, kui suitsud ja tikud märjaks saavad... :D
Last edit: 9 years 8 months ago by aapua.
More
9 years 8 months ago - 9 years 8 months ago #5372 by raikoj
Replied by raikoj on topic Jõeforell vol. 8
Saatemuusika hakkas juba filmimise ajal peas kummitama ja eks see suve lõpp forellidele üks paras džihaadi üleelamine ole. Tookord õnnestus endalgi kaks kiloligi kala kotti pista ja üks samaväärne tagasi vabastada.

Täna sai järjekordne pikk retk tehtud, aga kui esimese viske ajal nähtud väike forell välja arvata, siis oleks justkui kaevul olnud. Päevad pole vennad. Õnneks sai puhkus läbi nüüd.
Last edit: 9 years 8 months ago by raikoj.
Time to create page: 0.112 seconds
Powered by Kunena Forum