Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 8

More
9 years 8 months ago #5359 by Madis
Replied by Madis on topic Jõeforell vol. 8
Lumetaadi tänane konksusirutaja

The following user(s) said Thank You: lazarus, timo
More
9 years 8 months ago #5360 by hannes
Replied by hannes on topic Jõeforell vol. 8
Väga viisakas elukas (Y) Mis mõõdud ja millise landiga?

More
9 years 8 months ago #5362 by Madis
Replied by Madis on topic Jõeforell vol. 8
Must leets vist, pikkus L48 ja kaal 1.2 ilma sisikonna ja vereta. Kahjuks kaalu veeääres kaasas polnud.
More
9 years 8 months ago #5363 by Meelis365
Replied by Meelis365 on topic Jõeforell vol. 8
Mismoodi see marja kogumine välja näeb? Kaua see külmikus vastu peab üldse, kui soola lisatud on? Või mismoodi sa säilitasid seda, kuni lõpuks purki panid?
Ise nüüd päris tihti käinud aga pole midagi korralikumat saanud. Koju olen toonud üksikud kalad, mille kaal alla 800gr jäänud. Pole sellisest nagu eriti miskit marja saada!
Eks ma laisk ka olnud, ei jõua liiga vara end kohale vedada, püüdnud põhiliselt keset päeva ja ligipääsetavates kohtades. Nüüd ilmad kalasõbralikumaks muutunud ja loodan, et puhkuse viimased päevad saavad edukamad olema!
More
9 years 8 months ago #5364 by Lumetaat
Replied by Lumetaat on topic Jõeforell vol. 8
Nüüd Madis, pead mulle küll autoritasu maksma. Panid minu lõusta siia minu teadmata :angry:
Aga jah juhtus leets otsas olema. Oranži musta triibulise kehaga ja musta sabaga. Konks venitas seetõttu sirgeks, et konks oli keeles otsapidi, mitte lõuast läbi konksukaare taga. Samas ei saa väita, et leets oli tegija. Töötas ka vobler. Huvitav oli see, et üks 40-nene emme, kes ka kotti potsatas, oli marjast tühi. Isegi alget ei olnud. Mõlemad kalad ilusad paksukesed, aga maod tühjad. Kala käitumine oli ka huvitav. Tuli pesast välja, tegi 2 tiiru ümber peibutise ja peitu tagasi. Nii oli vobleriga kui ka leetsiga. Ei mingit kontakti. Samas kui tuli võtt, siis konkreetne. Ei olnud ühtset käitumist, mis pani suht tihtu peibutisi vahetama.
Ebausk on ka suur. Tavaliselt, kui esimese viskega kala saab, tähendab see tühja kotti. Sel korral sai Madis õnge ennem mind töökorda ja tegi selle esimese viske ära. Harjumuspäraselt ei miskit. No ma ka siis panin oma peibutise teele, praktiliselt sama rada, aga tulemuseks seaduse järgi mõõdus forell. Noh, lasin siis tolle tagasi omi asju ajama, aga sisimas mõtlesin tühjaks jääva koti peale. Õnneks seekord läks teisiti.
More
9 years 8 months ago #5365 by Madis
Replied by Madis on topic Jõeforell vol. 8
Ära ohi ma fotoshoppisin Sind kõvasti ilusamaks enne kui pildi üles panin. Kõik peale lumetaadi on pildil nii nagu päriselt oli.

Kas keegi siit foorumist on Kullavere jõge avastamas käinud. Kuidas on lood Villu forellidega?
Time to create page: 0.221 seconds
Powered by Kunena Forum