Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 7

More
9 years 10 months ago #4975 by timo
Replied by timo on topic Jõeforell vol. 7
Eile sai käidud sõbraga koos paadiga allavoolu kala jahtimas. Kokku 8h ja 15,5 km jõge. Kuna forell on suunaga vastuvoolu, siis ei olnud ma eriti optimistlik teda paadist sedaviisi tabada, kuna tema näeb juba eemalt läheneja ära. Nii ka läks, paati kogunes haugi ja ahvenat ehk siis sai forellijõel koristustalguid tehtud. Järgmine käik tuleb ikka jalgsi ja hiilivalt vastuvoolu ette võtta :)

Rainerile õnnitulused kena kala puhul!
The following user(s) said Thank You: Rainer
More
9 years 10 months ago - 9 years 10 months ago #4976 by STF
Replied by STF on topic Jõeforell vol. 7
See jutt ei ole varastele ärkajatele. Parim aeg forellipüügiks on keskpäev. Kui otsustada tänase järgi. Jõudsin jõe äärde enne seitset, ikkagi pühapäev. Hakatuseks võttis väike haug pisikest pöörlevat. Siis ei võtnud hulk aega keegi midagi, ainult togiti, kuid sedagi väga harva. Nelja tunni jooksul nägin paari mõõdus kala ja suurim sündmus oli üks forell, kes käis kaheks sekundiks liitsi otsas. Sabistas vihma ja kõik viitas heale püügipäevale, aga võta näpust! Tagasi auto juurde jõudes olin üsna tusane. Otsustasin siiski teha ühe tripi ülesvoolu, kuigi ma sealt mõõdus kala pole saanud. Vihm läks tihedamaks ja kaladel algas lõunasöök! Eriti hästi maitses neile väike tume kirsipunane sirpsaba nr 6 Maruto konksul, millele sidusin sama värvi sule kraeks (daamid ütleks vist boa). Esimese mõõdus kala võtsin välja kahva abil, et kalamehele ka võimalus jääks... Asjata, see sell oli endale tamiili niigi kenasti ümber pea keerutanud. Tuju läks eriti heaks, kui üks forell rabas ahnelt hiire moodi tuusti, millega ma seni pole kala kätte saanud. Kui koju jõudsin, oli naine veel öösärgis.

Attachments:
Last edit: 9 years 10 months ago by STF.

More
9 years 10 months ago #4977 by Zoom
Replied by Zoom on topic Jõeforell vol. 7

ceemic wrote: Ahoi Zoom!
Mina seal sillal sinuga lobisesin.
Väikest kala oli palju, nagu ikka. Ise mõõdukala kaldale ei saanud, sõber aga 2tk.

PS. On sul linnupesast ka pilti?


Kõige paremad ei tulnud kuna pesa oli kaunis kõrgel ja kuusk kõikus usinasti.



Kanakull
Attachments:
More
9 years 10 months ago - 9 years 10 months ago #4978 by Tarx
Replied by Tarx on topic Jõeforell vol. 7
Ilus kala
Last edit: 9 years 10 months ago by Tarx.
More
9 years 10 months ago #4980 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforell vol. 7
Kõik tundus loogiline,aga kas sul naine siis õhtuni paneb öösärgis ringi :)
More
9 years 10 months ago #4981 by STF
Replied by STF on topic Jõeforell vol. 7

scuba wrote: Kõik tundus loogiline,aga kas sul naine siis õhtuni paneb öösärgis ringi :)


No ma olin ikka juba kell kaks kodus. Naine on lihtsalt andekas magaja. Kui ma nädalavahetusel hommikul vara minema hiilin, võin ta tagasi tulles veel põõnamas leida. Vastastikused etteheited jäävad ära. Forelliküti unistus... (Nii et see isiklik jutt läks siiski teemasse.)
Time to create page: 0.221 seconds
Powered by Kunena Forum