Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lendõng - kõik sellest püügiviisist!

More
8 years 11 months ago #6317 by Tom
Tere

Kõigepealt tänud suure hulga info eest. Ise pelgan ka väheke neid no name tooteid. Kui tõmmata paraleele spininguga -siis esimese ja nüüd viimati ostetud spinna vahe on kirjeldamatu. Aga samas kui ei ole võrdlust kõrvale panna siis ei ole asi nii hull( seni kuni saab korraliku asja proovida).
Hetkel tundub kõige mõsitlikum osta Salmost ritv, rull ja nöör. Seal üks müüja ka minu teada lennuka usku.

Parimat
More
8 years 11 months ago #6368 by timo
Täna toimus lendõnge koolitus neile, kes pole varem sinna maailma sattunud või siis vähesel määral. Mina, kes varem pole lendõnge käes hoidnud, läksin ka kohale.

Teema on põnev ja see valdkond väga lai. Sõbralikud ja abivalmis inimesed, oma ala spetsid, jätsid koolitusest väga hea mulje. Poole kõrvaga kuulsin, et tulevikus on plaanis kuskil siseruumides tutvustada ja praktiseerida erinevate putukate sidumise maailma. Suurepäraselt veedetud päev huvitavas maailmas.

Pilte ja pikemat lugemist
minugakalale.blogspot.com/

More
8 years 10 months ago #6542 by TT
Tervist! Küsin et ega kellelgi lendõnge meestest ei juhtu üle olema lendõnge nööri mida mingisuguse mõistliku raha eest ära anda? Eelistaks ujuvat. :)
More
8 years 10 months ago #6543 by Ilves
Mul on üks nöör üle küll aga see kipub uppuma. Kui aeg-ajalt merelõviga üle tõmbasin otsa siis sai hakkama küll :) 15.- eest annaks ära.
More
8 years 10 months ago #6553 by TT
Ilves, saatsin sõnumi.
More
8 years 9 months ago #6581 by Madis
Kuidas härrastel nädala alguse soojade ilmadega püügid kulgesid? Ise sain korra käia, 7 harjust ja üks katki tõmmatud tippet, päris tugev elukas oli. Päevikut oli kella 18 ajal päris palju aga 19 paiku hakkas juba ära kukkuma...
Time to create page: 1.395 seconds
Powered by Kunena Forum