Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Lendõng - kõik sellest püügiviisist!

More
9 years 9 months ago #5048 by m2nnja
Enne kui ilmad sügis-talviseks läksid :P

Attachments:
The following user(s) said Thank You: Täpik
More
9 years 9 months ago #5050 by Madis
Õnnitlused kõigile alustajatele esimeste kalade ja emotsioonide saamisel (Y)
Niikaua kui ilma oli, sai ka kenade kaladega võitlusi peetud, kuivaputuka püük on üleprahi elamus, paraku sel suvel meile seda naudingut pakkuda ei taheta. :(
Loodetavasti peale ilma paranemist näeb veel ühepäeviku lendu...

More
9 years 9 months ago #5052 by forell
tere, ostsin just endale lendõnge ja tekkis küsimus seoses selle tamiili suguse asjandusega, mis on seal nööri otsas, kas selle võib asendada tavalise tamiiliga või peab olema mingisugune spetsiaalne? ja samuti on küsimus putukates, missugusega praegu tuleks püüda?
More
9 years 9 months ago - 9 years 9 months ago #5054 by volx
m2nnja väga tuttava kohapeal ritva vibutab.
Sealt allavoolu vastaskalda puu otsast ühe rohelise putuka ära tõin.
Last edit: 9 years 9 months ago by volx.
More
9 years 8 months ago #5150 by m2nnja


Heinas matkamise asemel proovin sellel hooajal rohkem haugi püüda. Üks putukatest.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Täpik
More
9 years 7 months ago #5275 by Lumetaat
Ah, et kohe rohuvaba. Kas keerutasid tinatraati ka konksu ümber? See lennuka haugi /ahvena teema on midnki võlunud ja osa forellihooajast ära röövinud. Ma olen ka õnnelik perserõnga omanik ja lennutamiseks on super. Siiani olen kasutanud nii öelda punti seotud kuusekarda, aga nüüd proovisin mudagi uut teha. Kahjuks vette pole veel jõudnud, aga ootused on suured :) Meenutab küll natuke leevikest, aga sellest ka nimi - lindkala. Esimese kohta käib küll, näis kuidas märjas keskkonnas töötab.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: Täpik
Time to create page: 0.111 seconds
Powered by Kunena Forum