Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 6

More
10 years 5 days ago #4589 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 6
Igav püügipäev ja rasked kilomeetrid?
Uhke püügipäev ja tühised kilomeetrid!
More
10 years 5 days ago #4590 by hannes
Replied by hannes on topic Jõeforell vol. 6
Uhke kala ja kena nurga alt tehtud foto. Ka mul on päris tihti juhtunud, et pika retke peale ei tunne ükski kalapoeg landi vastu huvi ja peas hakkab tiksuma mõte, et sai kalapüügiks vale päev valitud. Kuid siis joppab lõpuks üks korralik tegelane otsa... Siit lihtlabane "klišeelik" järeldus - ei tasu ikka kiiresti alla anda ja tuleb edasi üritada :)

More
10 years 5 days ago #4591 by STF
Replied by STF on topic Jõeforell vol. 6
Jalutasin eile kolm tunnikest jõe ääres. Ujutasin pisikest plekki ja kummikalakest, leotasin liitsi. Vaid ühes kohas nägin pisikesi kalu, muidu oli jõgi justkui elektriga tühjaks püütud. Ka neis paigus, kus muidu kalad ringi sebivad, haigutas täielik tühjus ja igavus. Kuhu nad end peitsid? Kui oleksin eile esimest korda sellele lõigule sattunud, võinuks arvata, et kala siin küll ei ole.

Teema jätkuks meenub ka mulle, et senised suuremad kalad on tulnud pika tühja päeva peale justkui mitte millestki või päeva päästmiseks.
More
10 years 4 days ago #4595 by Meelis365
Replied by Meelis365 on topic Jõeforell vol. 6
Tänane plaan poolik päev teha lõppes nii, nagu arvata tegelikult oligi, ehk et jõudsin just alles koju. Aga päev oli huvitav. Hommikul sadas vihma ja kala oli aktiivne. Kätte sain kohe esimese tunniga 5tk, ühe L43 võtsin kaasa. Kuna vihmaga ei hakanud elektroonikat kaasa tarima, siis kaalumine jäigi ära. Kummaline oli see, et kalad tulid kohast, kus eelmisel korral täielik tühjus oli, ei tea kas vihm mõjus nii, et tulid peidikust välja või oli asjal mingi muu põhjus.
Päeva keskel jõudsin siis kohta, kust eelmine kord selle suure kala sain ja täpselt samast käänakust hüppas uus elukas otsa. No ma ei tea kas ma julgen öelda, et suurem oli aga väiksem ka mitte! :) Kahjuks seekord jäi kala peale. Oli küll pikalt otsas aga lõpuks suutis ikkagi kuidagi end lahti keerutada. Hiljem sain veel paar tükki kätte, mis oleks kannatanud kaasagi võtta mõõdu poolest aga kuna üks juba oli ja lootsin ikka suurt elukat uuesti kohata, siis lasin need tagasi. Päris õhtu eel nägin veel üht parajat poissi minu peale põgenemas ja sain ka mõned väga tugevad võtud aga kedagi enam konksu külge saada ei õnnestunudki. Tundus, et võtt aina kehvemaks üldse jäi ja lõpus pigem lihtsalt lanti ründamas käidi.
Eks järgmine nädalavahetus uuele ringile. Arvan, et ühel päeval samasse kohta tagasi sest mida ikka leiutada ja otsida, kui seal tundub, et kindla peale minek on!
More
10 years 4 days ago - 10 years 4 days ago #4598 by lazarus
Replied by lazarus on topic Jõeforell vol. 6
Jeekim - tegelikult on sul loomulikult õigus. Patt on kurta ja mitte rahul olla sellist kala kätte saades :)
Aga ikkagi olen nats pettunud selle päeva osas ja tegelikult mitte selle 10km tühja jõe üle... pigem selle üle, et ootasin oluliselt südikamat vastupanu sellise mõõduga kalalt ja seda ei järgnenud. Kogu loodetud adreka laks jäi saamata.
Aga loomulikult, kokkuvõttes oli ju kordaläinud päev.
Ja tagantjärgi meenutades on minu kõik 4 suurimat kala olnud ainukesed selle päeva kotikalad. Eelmise aasta kahene oli isegi selle õhtu ainuke kala, mida nägin...
Last edit: 10 years 4 days ago by lazarus.
More
10 years 3 days ago #4606 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 6
Hommikupoole 10 km-ne matk, sellest 4 jõe kaldal. L - 52 cm kotti, 49 ja 40 amnesteeritud.
Attachments:
The following user(s) said Thank You: hannes, timo
Time to create page: 0.251 seconds
Powered by Kunena Forum