Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 5

More
10 years 2 months ago #4265 by timo
Replied by timo on topic Jõeforell vol. 5
Raiko jutule lisaks saab mönda pilti ka vaadata!

minugakalale.blogspot.com/2014/02/tana-s...eforelli-hooaja.html
More
10 years 2 months ago #4270 by STF
Replied by STF on topic Jõeforell vol. 5
Järvamaal on vaba vett mitmel pool, aga neis kohtades, kuhu mina olen jõudnud, pole kala olnud aktiivne. Forellid ei näita ennast ja kui otsa hakkavad, siis üsna juhuslikest paikadest ja ootamatult. Ühtegi forelli pole ma veel tänavu kotti pannud. Lisaks Meppsi pöörlevatele on end lantidest õigustanud üks pisike vasekarva plekk, voobleri otsa pole seni üksi hakanud. Ühel Vodja jõe lõigul, kus mina kala ei näinud, on saarmas osav olnud. Kaldal leidus ridamisi veriseid ja poriseid kohti, kus ta forelliga oli maiustanud, järele jäetud peadest oleks jätkunud leeme keetmiseks. Lisan ka ühe pildi saarma söögilauast.
Attachments:

More
10 years 2 months ago #4271 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 5
Tamma - sul päris kenad ja hooldatud ja maniküüritud käed ja puha... Kas sa ei karda neid värvitud küüsi murda??? :D
More
10 years 2 months ago #4272 by tamma
Replied by tamma on topic Jõeforell vol. 5
Aapua, eks ma sõbra juubeli puhul pingutasin natuke maniküüriga. Ja landid lasen naisel kodus valmis siduda tamiili külge, siis ei kahjusta enda küüsi.
More
10 years 2 months ago #4273 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 5
irw!
More
10 years 2 months ago #4274 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 5
STF, kohtasin sind vist siis kolmapäeval Vodjal. Minu püügist ei tulnud suurt midagi välja. Tegin ehk kuskil 20 viset kokku. Olin eelneval ööl alkoholiga valearvestuse teinud ja ei seisnud eriti püstigi. Oksendasin jõe ääres ja siis magasin palgihunnikus....peale korjati mind alles kell 4 :D

Homme lähen uuele katsele ja see kord täiesti kainelt.
Time to create page: 0.112 seconds
Powered by Kunena Forum