Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 5

More
10 years 2 months ago #4172 by karlan
The following user(s) said Thank You: Matu
More
10 years 2 months ago #4173 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 5
Leechipüük ja saamislugu esmaautori poolt (lk. 16 -19):
www2.lehtiluukku.fi/esp/espview?p=eyJmaW...LCJhcyI6MCwiY3MiOjB9

More
10 years 2 months ago #4174 by Matu
Replied by Matu on topic Jõeforell vol. 5
Jeekim lugesin et leechiga haugi püüdes jääd tõenäoliselt leechist ilma et kas siis jämedam jõhv ei aitaks või kas leechiga püüdes trossi võib kasutada?See viimane küsimus võib olla küll natuke loll aga ma olen forelli püügis alles algaja.
More
10 years 2 months ago #4175 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 5
Jämedam tamiil vaid segab kerge leechi heitmist, uppumist ja mängitamist. Mina pean trossile lisaks ka lõksu ülearuseks, sest leech ei keeruta tamiili ja kui leechi tahan vahetada, siis uue sidumine käib ruttu.
More
10 years 2 months ago #4176 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 5
matu, ei soovita leechi isegi mitte katsetada. Siis oled kadunud hing, unustad muud püüfgivahendid sootuks. Eelmisel hooajal vast ainult varakevad oligi see aeg, kui midagi muud peibutisena kasutasin.

Võid ka sellele üllitisela pilgu peale visata:
kalaportaal.ee/kommuun/blogid/leechipuuk-a-ja-b
Nüüd, aasta hiljem ütlen, et arusaamades pole midagi muutunud. Toimiv asi. Ja Hannese pildil on just need spinnaleechid, mida stardiks vajad. Eks värvid on muidugi maitse asi.
The following user(s) said Thank You: Matu
More
10 years 2 months ago #4181 by Matu
Replied by Matu on topic Jõeforell vol. 5
Selline küsimus veel et kas leechidega on ka nii nagu lantidega et tumedas vees heledam ja heledamas vees tumedam või on üks kõik.
Time to create page: 0.220 seconds
Powered by Kunena Forum