Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 4

More
10 years 6 months ago #3860 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 4
Tänane sünnipäev möödus rõõmsalt Järvas forelli kiusates. Kaldale tuli 4 mõõdukala + hunnik alakaid.
Sellega on minu hooaeg paraku ka lõppenud, kuna ees ootavad töökohustused, ning tagasi kodumaale saabudes on juba keeluaeg peal...
Hooaeg on olnud pööraselt vinge minusuguse pigem algaja kohta. Saldosse kogunes lõpuks 63 mõõduforelli, millest 22 ujuvad ehk veel tänaseni edasi :)
Ja no muidugi kena isiklik rekord kohe üsna hooaja alguses...

Ahjaa, hommik algas tegelikult "eriti" hästi, kui koperdasin kottpimedas metsas okastraadi otsa:
ceemic.pri.ee/kalastus/kahlakad_05.09.13.jpg
More
10 years 6 months ago #3861 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 4
Õnnitlused ka siin! Aga pükstel pole ju häda midagi, väike lapp peale ja kärab küll! :D

More
10 years 6 months ago #3862 by voodoo
Replied by voodoo on topic Jõeforell vol. 4
Mida teist keegi Põhja-Eesti all mõtleb? Tallinnast 50-60km raadiuses suudan ma vaid mõne jõe peale tulla, kus forelli võiks saada. Enamasti ikka lääne pool, ida poole on teoreetiliselt mingi võimalus, püüdmas olen mõned korrad käinud ega pole saanud. No ja 100km kanti ma nimetaks juba tallinnast mingeid alasid muude nimedega, lääne-viru, kesk-eesti, läänemaa, jne.. :)
More
10 years 6 months ago #3863 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Õnne ceemicule pükste ja eduka hooaja puhul ;) Mul veel jõudu jagub ja homme tagasihoidlikult saan teha miskise 6h pikkuse päeva järvas.

voodoo - jõeforelli on pm kõikjal, kus vesi selge ja voolab...Põhjas seda enam, et mere ühendus jõgedel. Ise ka siiani imestan, kus kõikjal forkat leidub. Põhja mõiste kohta ei oska nii huupi pakkuda aga usun, et keskelt võttes oleks see ehk Harjumaa.....Järvamaa juba ikka väga keskel
More
10 years 6 months ago #3864 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
või noh....ei pea see vesi isegi selge olema :)
More
10 years 6 months ago #3865 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Täna sain ühe L40,5 ikkagi kotti, püük muidu üsna sündmuste vaene....üheski leechist ilma ei jäänud, hoopis leidsin 4 lanti :D olen rahul.

Tegin võileivad valmis, pakkisin koti kokku, äratus kell 4. Tunnet ei ole, kuid tahtmine ja vajadus jube suur :s Nii krdi raske otsustada, mis homme saab. Tahaks nagu teha pimedast pimedani püüki, kui plaani ei suuda kokku panna.
Time to create page: 0.107 seconds
Powered by Kunena Forum