Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 4

More
10 years 7 months ago #3832 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Ei kurda üldse oma hooaja üle...seda enam, et see mu esimene täis hooaeg. Aga inimene...see krt ju kisub ahneks. Omalt poolt lasen kalal hinge tõmmata nädalakese või nii ehk. Põhilise rõhu sätin hooaja viimasele nädalale :)
More
10 years 7 months ago #3833 by hannes
Replied by hannes on topic Jõeforell vol. 4
Sven, ma arvan, et oled oma jõeforelli karjääri päris hiilgavalt alustanud (Y). Ma sain oma esimesel hooajal vaid mõned üksikud mõõdukalad..

Ise olen ka käesoleva hooajaga väga rahul. Pole palju käia saanud, kuid resultatiivsus on päris OK olnud. Eelmise aastaga ei anna võrreldagi..

Mul tuli üle pika aja eile hommikul nulliring. Paar kontakti oli, kuid ka mulle tundus, et kala pigem lõi lanti eemale. Tähelepanuväärne oli see, et kui hommikul kohale jõudsime, oli temperatuur 1C ! Auto näitas "Ice Warning" hoiatust, mis on augustis päris kummaline :) Õnneks võtsin dressika kaasa, siiamaani olen vaid T-särgiga hakkama saanud. Kui püügi lõpetasime, oli temperatuur juba 20 C.

More
10 years 7 months ago #3835 by raikoj
Replied by raikoj on topic Jõeforell vol. 4
Minu arust on praegu ikka parim aeg forellipüügiks. Tänagi tuli üks veidi alla 40 paks isane. Päris rahul olen endaga. Kala käis kõigepealt voblerit peletamas, võtsin ennast põlvele, tegin paar viset veel, aga ei midagi. Sidusin vaikselt leechi otsa, ootasin veidi, heitsin selle kala arvatavast asukohast paar meetrit edasi ja oligi käes.



Mulle tundub, et praegu toimub võtmine pigem forelli ründeinstinktist mitte niivõrd kõhu täitmise eesmärgil. Ja toimivad pigem sellised punased/oranžid värvid või ahvena/luukaritsa värvides voblerid - pigem. Palju lihtsalt landi minema ajamist on, aga vahel jäävad nad ka selle käigus landi külge.
More
10 years 7 months ago #3836 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Ahjaaa, eile käisin ühel üsna suurel jõel ja nägin väga lahedat asja. Nimelt kahlasin ja vaatasin, et järsku käis miskit pinnas...ja nii miski 6 korda...lähemale jõudes aina sagedamini, mõtlesin, et forell tonka küljes ja läks paanikasse. Järsku vaatan, et krt haugi saba ja valet pidi ka veel voolus....siis selgus, et teine ots oli hoopis teisi haugi suus. Arvan, et ründaja võis olla selline ca 900g ja ohver siis kuskil 600-700g....oli pooleldi suus ja suurem ei suutnud väga minema minna kuna koorem nii suur :D lõpuks ujus sõbra jalgevahelt läbi ja kadus mudasse.
Olen netis klippe jne näinud aga ise nii lähedalt peale sattuda oli ikka päris vahva :D
More
10 years 7 months ago #3839 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforell vol. 4
Kui suuruste vahe nii väike,siis võib see ahne haug ka ära kooleda koos oma saagiga.Kaua sa ikka suu ammuli vahid,lõpuste töö häiritud jne.
More
10 years 7 months ago #3840 by mercury
Replied by mercury on topic Jõeforell vol. 4
järjekordne tõestus sellest,et haug on loll kala.
Time to create page: 0.119 seconds
Powered by Kunena Forum