Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Mõttetute lantide teema

More
10 years 11 months ago #3405 by jass
Replied by jass on topic Mõttetute lantide teema
nüüd tean,et sellest kummikast peab poes kaarega mööda minema :cheer: aga üks mõtetumaid oste oli Fladeni voblerid,mis vee sees lihtsalt sirgelt ujusid. Võibolla oli praakpartii aga need sobisid küll vaid kuuseeheteks,mitte kalapüügiks :cheer: Sai need pärast niisama ära antud.
More
10 years 11 months ago #3421 by sven862
Replied by sven862 on topic Mõttetute lantide teema
See Fladen üldse suht kahtlane kaubamärk. Endal ka mõned voblerid aga otsa ei ole kunagi pannud, sain koos kastiga kaasa. Kast oli küll asjalik :) väga praktiline!

More
10 years 11 months ago #3422 by kalake
Replied by kalake on topic Mõttetute lantide teema
Mul oli paar aastat üks kuldne , suhteliselt roostes pöörlev nr 2. Leidsin vast kuskilt kaldalt tolle. Kunagi ei olnud kasutanud, ei olnud absoluutselt usku, et sellise asjaga kala võib saada, ja eelmine aasta , latikapüügi käigus viskasin ajaviiteks lanti teisele poole paati ja esimese viskega haug otsas :) Kala oli väike ja tagasi läks. Rohkem pole ma seda lanti kasutanud, läks reservi:D :fish:
More
10 years 11 months ago #3424 by markofkin
Replied by markofkin on topic Mõttetute lantide teema
Nüüd nädalavahel haugitretil käinuna võin kinnitada härraste skepsist ja soovitada kõnealused poolkummikalad prügikasti saata või neist vähemalt konks ja raskus välja sulatada - nii on neist ilmselt rohkem kasu kui haugipüügil iganes. Null, suur ja ümmargune. Ise proovin korra-kaks veel, aga usku asjasse ei ole, tunduvad olema mingid pila-landid, mis kogemata kalapoodi müüki sattunud...
More
10 years 11 months ago #3427 by tammekas
Replied by tammekas on topic Mõttetute lantide teema
Te mehed tehke võistlus, kes selle landiga esimesena kala saab... koos pilttõestusega ja võitjale kast õlut näiteks :)

Neid kalata jäänud lante mul karbis päris mitmeid, kuid paljud neist pole erilist püügiaega saanud. Aga on üks landitüüp mida olen suht palju katsetanud ja pole kunagi midagi saanud. Nimelt spinnerbait. Tean, et paljud püüavad sellega ja saavad ilusat kala, kuid ise olen jäänud 0 peale.
More
10 years 11 months ago #3434 by sven862
Replied by sven862 on topic Mõttetute lantide teema
Kusjuures see oli Stormi kaubamärgi all, ei tohiks ju mingi ulme crap olla?
Time to create page: 0.209 seconds
Powered by Kunena Forum