Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 3

More
11 years 1 month ago - 11 years 1 month ago #3151 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Kas keegi talvistest jõekahuntidest on täheldanud seda, kui palju mõjutab lumesadu kala võtmist?

Vihmaga pidi küll kala ettevaatlikum olema, seda olen ka ise tähele pannud. Aga lumi ei tohiks ju nii palju mõjutada või mis? :)
Last edit: 11 years 1 month ago by hannes.
More
11 years 1 month ago #3155 by sven862
Replied by sven862 on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Selle hooaja jooksul olen täheldanud, et kui ikka paksu lund tuleb siis kala ei võta, vähemalt minu puhul.
Kes teab kas asi on selles lumes või sellega kaasnevad õhurõhu muutuses..igastahes mulle jäi selline mulje. Kõike edukam päev oli kui pilvi peaaegu olnudki ja sain blackfury otsa panna...sellega käis 3 kala kaldal, millest 1 kotti ja kõik alla tunni

More
11 years 1 month ago #3156 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
OK. Kui järgmine kord minek on, pistan ka igaks juhuks Black Fury karpi :)
More
11 years 1 month ago - 11 years 1 month ago #3158 by berku
Replied by berku on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Selge ilm-tume lant on tihti vägagi toimiv kombinatsioon. Lumesajust....sügavamatest aukudest olen saanud kala ka kerge lumesajuga, paksu langeva lumega pole jõe äärde sattunud.
Last edit: 11 years 1 month ago by berku.
More
11 years 1 month ago #3162 by sven862
Replied by sven862 on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Tükk aega vaikus, on keegi käinud ka forellil vahepeal :o??

Nats teemast kõrvale, nimelt lugesin siin aapua jutte ja tuli endalgi isu leechi proovida. Oleks ehk huvitavam kui saab ise suurema panuse püüki anda kui lihtsalt etteantud mänguga landi kerimine :)
Seoses sellega otsustasin soetada sidumispingi endale, Salmos on pakkumisel miski komplekt, mis maksab 53€ ja seal on veel materialid ka sees. Teab keegi, kas on asjalik asi? Või on tõesti suur vahe sees miski nt 95€ pingiga?
More
11 years 1 month ago #3163 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Jõeforell vol. 3
Käisin eile :)

The following user(s) said Thank You: sven862
Time to create page: 0.130 seconds
Powered by Kunena Forum