Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 2

More
11 years 4 days ago #3295 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Sügisel ma millalgi panin selle roosa otsa, et näha, mis näoga ta vees on. See päev oli lisaks veel nullipäev, nii et hullemaks ei saanud ju minna. Sain hoopis 2 kala. Nii ta hooaja lõpuni mul külge jäigi.

Praegu vesi ülimadal, ühes huvitavas kohas õnnestus kaldast vast poole kildi kaugusemi jalutada ühe imekena platoo peale. Nädalavahetusel peaks üritust kordama.
More
11 years 9 hours ago - 11 years 8 hours ago #3308 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Eile kala ei saanud ja süüdi oli ilmateade muidugi :) Mõõduka tuule asemel ootas mind ees tuulevaikus. Tegelikult käisin eile isegi kaks korda kalal, sest esimese hooga avastasin mere ääres, et unustasin oma landid ja kahlamispüksid maha. Käik ise oli kindlasti väga hariv. Selge sileda veega sai jalutada nende kohtadeni, kust eelnevalt kala olen saanud. See, mis ma nägin oli ootuspärane - sügavad augud ja väga suured veealused kivid, mille olemasolu kaldalt kuidagi ei aimaks. Kalda pealt vaadates ei saaks aru, et need kohad teistest erinevad oleksid. Käisin ka mõnda kohta vaatamas, mis kaldalt paljulubav tundus ja kus ma väga palju tühja aega olen kulutanud, aga merepõhi ei olnud seal kuidagi paljulubav.
Last edit: 11 years 8 hours ago by raikoj.

More
10 years 11 months ago - 10 years 11 months ago #3328 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Õnnestus ka üks kala koti meelitada :fish: Püügipäeva pikem kirjeldus: www.kalaportaal.ee/kommuun/blogid/merikahooaja-avapauk
Last edit: 10 years 11 months ago by hannes.
More
10 years 11 months ago #3331 by m2nnja
Replied by m2nnja on topic Meriforell vol. 2
Tere ka minu poolt kõigile. Teeks ka siis esimese postituse ning õnneks väga südamelähedasse teemaasse :) Reedel oli siis minul super päev.
Kalale pääsesin lõunast. Esimeses koha klappis kõik ning teise viskega ca 40cm kala C&R .. Siis mitu tundi tühja ja otsustasin kohta vahetada. Umbes 20km kaugusel ootasin mind sellised "sõbrad". :) Päev ei unune nii pea. Suurim siis minu uus rekord ning tegi temale väärilist "sõitu"! Edu kõigile.

Attachments:
The following user(s) said Thank You: dannyboy, lepik
More
10 years 11 months ago #3333 by berku
Replied by berku on topic Meriforell vol. 2
peale selllist saaki kaoks mul päris pikaks ajaks kalapüügi motivatsioon ära :)
More
10 years 11 months ago #3334 by dannyboy
Replied by dannyboy on topic Meriforell vol. 2
Kadedus ajab roheliseks ja mereäärde!
Time to create page: 0.109 seconds
Powered by Kunena Forum