Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 2

More
9 years 6 months ago #5510 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforell vol. 2
Ei see idakülgede loogika nii üks-üheselt alati kehti. Karta on, et enamik rannast ikka suht põhjalikult sassis on - kui just läheduses ülemäära sügav ja liivast ja savist põhja pole. Selliseid kohti just liiga palju pole ja arvestada tuleb ka veemasside poolt soga kaasakandmisega. Ma enevei laup üritan, jõeka lõpetamisest saati pole spinnat vahepeal käes hoidnud.
More
9 years 6 months ago #5513 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforell vol. 2
Nohh, kotkad, keegi käis ka või? Ma ikka mõned kildid maha vurasin, ühest landist jäin ilma, kaks korda kukkusin korralikult sisse ja peaaegu oleks tuul mul riided seljast puhunud. Kalast pole midagi rääkida, isegi natuke selgemat kui täiesti sogane vesi ei olnud kuskil.

More
9 years 6 months ago #5514 by vilk
Replied by vilk on topic Meriforell vol. 2
No jah, mis siin muud ikka öelda, kui et kindel 0 ja - 1 tulem ei üllata ! Eriti sellise ilmaga, vanad ässad peaks juba asja jagama, aga ei ikka vaja trotsida !
Time to create page: 0.226 seconds
Powered by Kunena Forum