Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Pajataks natuke ahvenast

More
10 years 5 months ago #3991 by jürc
isiklik tähelepanek: suurem ahven on seal, kus ta ennast peita saab......kivitagused, puualused jne
The following user(s) said Thank You: hannes
More
10 years 2 months ago #4251 by Matu
Muidu selline asi et suitsuahju panekuks ei ole vaja kala rookida vaid ainult soolikas välja võtta.Ning mina püüan ahvenat kollaste ja oranžide
kummilutudega või siis väikeste vobleritega ei saa üldse aru miks pöörlevatega püütakse.See kummikas toimib igal pool ja igal ajal vähemalt minu kogemused on sellised.Ning kurat mina ei saa aru mis konnatiikidest teie ahvenat püüate sest mina käin vahest igavusest suvel enda maja taga ühe mõtetu nire ääres kus õieti kala ei ole kuid isegi seal saan ma tunniga nii 6-10 ahvenat kätte.Kuid huvitav on see et sel jõel on üks lõik kus võid paari tunniga nii 40-50 ahvenat välja loopida. :fish2:

More
10 years 2 months ago #4254 by allu0
Replied by allu0 on topic Pajataks natuke ahvenast
Tere! Kuulsin, et ahvenale meeldib hullult veri, ehk oskab mõni targem talipüügi mees soovitada millega seda jääaugust alla pudistada? Tavaline poes müüdav sööt, kaerahelbed, liiv või mõni muu ollus?????
More
10 years 2 months ago #4276 by berku
Replied by berku on topic Pajataks natuke ahvenast
Verega päris lihtne ju, avad jääaugu juures veeni ja niristad auku :cheer: Aga kui nüüd tõsiselt siis huvitaks ennast ka mille-kelle veri ja mismoodi see asjavärk käib.
More
10 years 2 months ago - 10 years 2 months ago #4280 by Napsitrall
Replied by Napsitrall on topic Pajataks natuke ahvenast
Ehk,et kui peibutussööta näiteks sellist ollust juurde segada,siis peaks justkui nagu toimima? Ise kasutanud pole.
entsyklopeedia.ee/artikkel/verejahu1 Ahven oleks lõhna peale tulija küll. ph.emu.ee/~irjel/Sootmine/sootade%20moodul/verejahu.html
Last edit: 10 years 2 months ago by Napsitrall.
The following user(s) said Thank You: Täpik
More
10 years 2 months ago #4281 by allu0
Replied by allu0 on topic Pajataks natuke ahvenast
Uurisin natukene asja ja soovitati segada veri liivaga, seejärel teha neist pätsikesed ning külmutada need õues v sügavkülmas. Pätsikesi pidi olema hea august allla poetada.Liiv vajub põhja ja veri jääb hõljuma. :fish2:
Time to create page: 0.142 seconds
Powered by Kunena Forum