Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 2

More
11 years 10 months ago #2210 by hannes
More
11 years 10 months ago #2212 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
2 märkust jutu kohta... ilma korraliku landi lõksu/pöörlata on pika püügi päeva puhul juba peale esimest tundi tõsine piin nt. nööriga püüda. olgu kui hea nöör tahes, isegi nr.1 pöörlev keerutab nööri korralikult ära. mis aga puudutab vooblerit siis on turul täitsa head Oweni ja rapala ning mingid jaapani tootja espessial lõksud voobleritele. .... üldiselt julgeks väita et põõrleva landi ja voobleri puhul oleks hea kasutada erinevaid landi lõkse...

More
11 years 10 months ago #2214 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Wapsik, lisasin su kommentaari artiklisse.
More
11 years 10 months ago #2216 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Käidud üle pika-pika aja. Esimest korda 0,1 mm nanofiiliga. Ei meeldi mulle, aga ei oskagi väga argumenteerida, et miks mitte.

Vesi oli kõrge, väga kiire ja läbipaistmatu. Katsetasin läbi suure hulga lante ja ainuke kontakt oli Eumeri oranži toruputukaga. Kusjuures allavoolu ujutasin seda ja mitte niivõrd ei kerinud tagasi, aga mängitasin teda edasi-tagasi. Kala oli kindlasti mõõdus ja natuke aega väsitasin teda. Kui kaldale tõmbasin, siis tuli konks kuidagi lahti ja libises väga napilt enne haaret minema. Kõik käis nii kähku, et ei saanudki aru mis ja kuidas täpselt. Praegugi veel tõuseb veri pähe kui selle peale mõtlen.

Tagasiteel õnnestus autoga kinni jääda. Ikka konkreetselt põhja peale kinni ja ma ei saa aru, kuidas ma enne sama koha pealt läbi olin tulnud. Paar tundi hr. paunverega kaevasime. Lõpuks saime ikkagi traktori välja tõmbama - päris kalliks läks see käik.
More
11 years 10 months ago #2217 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Olen ka kunagi Ahja äärde sõites mööda mingit metsateed, autol kõhualuse pea aegu puhtaks teinud seal ripuvatest osadest. pool päeva remonti ja keevitamist ... minnes ei juhtunud midagi aga tagasi tulles sõitsin 5 cm tuleku teest kõrvalt ja esi rattad painutasid mingi juurika üles.... mingi ilge kolin ja kraapimine käis auto alt läbi... autoks mul G3 GTD mis originaalis juba 3 cm madalam kui standard...
More
11 years 10 months ago #2218 by Ronny
Replied by Ronny on topic Vastus: Jõeforell vol. 2

aapua wrote: Võib ka avalikult, pole tingimata PS-i vaja.

www.kalaportaal.ee/kalastuskohad/liivi-lahe-vesikonna-joed

Näiteks siit saad juba mitu Kesk-Eesti jõge, kus täpik sees. Olen ise korduvalt öelnud: täpik on olemas enamikus jõgedest, kui mitte terves ulatuses, siis ülem- või keskjooksul ikka. Enne püüki on muidugi tervislik järgi uurida, ega eriluba sellele jõele vaja ei lähe...

Lugesin selle loa kohta, aga jäi pisut segaseks. spinna püügi puhul pole ju pärast vaja mingit aruannet esitada?
Time to create page: 0.251 seconds
Powered by Kunena Forum