Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 2

More
11 years 7 months ago #2699 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Fakk! Üle kümne kildi koos Toomasega ja vaid alamõõdulised. Lisaks veel kohtumine karuga. Mul oli juba puu, mille otsa rondida, välja vaadatud. Puu oli jämedam kui see, mille otsa Toomas oleks saanud ronida. Ja Toomase õnneks hirmutas ta plikalik haletsusväärne kiljumine karu minema.
More
11 years 7 months ago #2700 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Natuke detailsemalt paluks. Karuga kohtumisest nimelt. Metsas või lagedal? Päris jõe ääres? Kui lähedalt teda nägite? Kas ta teid varem ei kuulnud? Kuidas karu kohtumisele reageeris? Kas jätkasite püüki? ja nii edasi...

More
11 years 7 months ago #2701 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Olime juba päeva teise jõe ääres ja umbes 4km tsivilisatsioonist. Toomas käis ees ja mina kuulsin nagu oleks keegi kalamees meile rahulikult vastu kõndinud. Minu halloooo peale kostis vaid vaikust. Olime hiirvaikselt, kuulda oli ainult sellist imelikku puhkimist või nuuskimist. Karu ennast me ei näinud, aga see ei saanud miski muu olla, sigadega olen korduvat kokku põrganud. Nägime ka põõsaste liikumist umbes 30 meetri kaugusel, ümberringi oli selline pehme pinnasega põõsastik. Elukas jooksis minema vilistamise ja kuiva mahalangenud puu lõõmise peale. Aga ta ei jooksnud otse minema, vaid väikese kaarega meile külje peale ja jäi nagu ootama. Kolistasime ja vilistasime veel natuke ning mõne aja pärast tundus nagu ta oleks rahulikult minema kõndinud. Püüdmist eriti ei viitsinud jätkata kuigi olime jõudnud just kõige magusamate kohtade peale. Toomasel on loost kindlasti oma versioon.
More
11 years 7 months ago #2702 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
OK. Algul oli soe ja märg, hiljem külm ja märg? :D
More
More
11 years 7 months ago #2704 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Jõeforell vol. 2

aapua wrote: OK. Algul oli soe ja märg, hiljem külm ja märg? :D


No umbes nii jah. Millal see kuradi merika hooaeg pihta hakkab juba?
Time to create page: 0.183 seconds
Powered by Kunena Forum